Reset komputera bez żadnej przyczyny

Czy sprobowales uzyc opcji fabryczny ustawienie w biosu?

tam piszą o jakimś wirusie, ale jak może być wirus jak dysk jest świeżo sformatowany i sie system instaluje?

___________________________________

a używałem fabrycznych ustawień biosu i to samo :frowning:

Jesli masz pamiecią 400 Mhz to na programie EVEREST też powinno pokazować.

Wydaje sie ze masz pamiec 200 MHz. Cos tu nie prawiodłowo.

Dodane 25.01.2010 (Pn) 18:35

A próbowałeś całkowity wykasować wszystkie partycji znajduje dysku?

no ale na ramach pisze że to 400 nawet.

Wszystkie partycje usunąłem i dysk sformatowałem

Takie razie już wiecej nie stanie ci pomóc najwyżej co napisałem, należy warto kupić nową pamięci.

Jak pisałem wcześniej to już koniec tych pamięci, kiedyś miały 400 ale są popsute i dlatego je błędnie wykrywa, przyczynom takiego stanu może także kusz, jego drobinki mogą powodować mikro wyładowania co powoduje błędy w pracy tych kości,

Co do wirusa na dysku to poczytaj artykuł z linka który Ci tu podam, to że sformatowałeś dysk nie oznacza że wszystko z niego usunąłeś, istnieje coś takiego jak wirusy sektora MBR mało prawdopodobne ale możliwe,

http://www.searchengines.pl/Wirusy-MBR- … 87162.html

Cos tu pomyślałem ze być może jest uszkodzony cd romu?

Wypróbuj otwórz partycja na 3 GB i czy dobrze zainstaluje.

Wiesz jakoś nie zrozumiałem o co Ci chodzi, mógłbyś po polsku to napisać? Co ma CD ROM do partycji i skąd ona Ci się wzięła ?

kur… :confused: :frowning: ja już nie wiem co robić

Widoczny nie rozumiales?

po prostu nie formatuj całego dysku tylko dodaj partycji na 3 GB.

Dodane 25.01.2010 (Pn) 23:21

Kupić sobie nową pamięcią i problem może rozwiązuje końcu.

dziś lece z nim do kumpla bo ma też starszego kompa i będziemy część po części sprawdzać. Odezwę się jak będzie coś wiadomo :wink:

Możesz iść do serwisu komputerowy i oin sprawdzał co jest grane.

Przyczyną może być zasilacz.Miałem podobny przypadek, komputer działał przez kilka sekund i restartował się.

Możesz wybrać się z zasilaczem do jakiegoś serwisu z komputerami i sprawdzą czy się nadaje czy należy wymieni na nowy.

kiedys mialem ten sam problem i u mnie akurat wtedy winny tej sytuacji byl zasialcz. po wymianie wszystko bylo oki,

wiec lepiej porzyczyc od znajomego zasialcz i zobaczyc czy wszsytsko dzala niz kupic nowa plytke glowna

najczęściej będą to problemy z zasilaczem , płytą główną i kartą grafiki. każdy przypadek jednak trzeba rozpatrzyć indywidualnie:0

http://www.*******.info/?t=71681496

Takie sytuacje starszy komputery już nie są opłacalny rozwiązanie problemy. Po prostu najlepiej kupić bardzo dobrą płyta główną gigabyte. A gigabyte bardzo nie lubi zawieszać. Bo dlatego chodzi komputer nawet 6 dni i ani razu nie ma zawieszanie i beż skutków.

po dniu testów, badać itd. stwierdzał że winna jest płyta główna. Na innych ramach to samo bylo. Zasilacz inny byl i to samo… Do tego bs’y z ntfs.sys i cmuda.sys wiec stawiam w 92% na MOBO

Niestety wszystkie operacji wykonowaleś i wpadł wynik ze wina płyta główną. Jedyny jeszcze możesz wypróbować zaktualizować aktualny wersji biosu.