Reset komputera podczas grania

Witam, chciałbym przedstawić mój problem - otóż od pewnego czasu komputer się resetuje po włączeniu byle jakiej gry, czasem po paru minutach, czasem w samym menu. Występują jakieś zacięcia obrazu również. W serwisie kazali przeinstalować system, co uczyniłem - dalej to samo (podobno jakieś dziury w XP`ku były ;/).

Specyfikacja komputera:

płyta główna: ASUS P5N73-AM

cpu: Intel Pentium Dual Core E5200 2x 2.50GHz

grafika: Nvidia GeForce 7050 / nForce 610i (zintegrowana)

ram: 1GB DDR2 800 + 2GB DDR2 800 (2GB niedawno zakupione, pamieci na pewną ze sobą nie kolidują, w serwisie wykonali diagnostykę)

zasilacz: MODE-COM Feel III-350ATX Illumination

Najczęściej gram w takie gry jak PES 2010, COD 4, GTA SA - dotychczas wszystko było bez problemu, na low spokojnie. Proszę o pomoc.

Wysokie temperatury albo zasiłka, bo masz beznadziejną.Złe napięcia. Sciągnij najnowszy everest ultimate i pokaż screen z zakładki CZUJNIK.

No to już ci mówię co masz do wymiany :

A) Zasilacz ten 350 watowy jest za słaby pod ten procesor ( potrzebujesz 450 watowy nie mniejszy ).

B) Co masz na myśli mówiąc że ci nie idzie nawet byle jaka gra ? to znaczy jaka ? określenie byle jaka jest względne :smiley: jeżeli najnowsze:

gta4, batertfield , call of duty to ci na twojej zintegrowanej karcie na 90% nie pójdą ale powinieneś to wiedzieć grając w piraty :smiley:

http://iv.pl/images/18311811405527140330.jpg

Chodzi o napięcia a nie o moc :wink: Jego podzespoły zabierają w obciążeniu maksymalnie 200wat. nawet nie.

Chodziło mi o takie mniej wymagające w które dotychczas grałem. :slight_smile:

Więc w końcu czego to może być wina?