Reset komputera podczas gry

Witam serdecznie.Od pewnego czasu trochę mam problem z moim komputerem.Mianowicie:

Pierwsza sprawa wygląda tak że podczas włączania komputera jest taki odgłos jakby hmm…coś pstryknęło.Komputer gaśnie dosłownie na pół sekundy po czym załącza się i działa.Nie wiem czym jest to spowodowane i być może to ma jakieś znaczenie jeżeli chodzi o problem główny.

Nie ukrywam że jestem dosyć stałym graczem,ogólnie gram w jedną grę której wymagania sprzętowe podaje niżej:

Pentium 4 1.5 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza), 530 MB HDD, Windows XP

Ogólnie chodzą mi również takie gry jak Trine2 :

Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 1.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Jednakże podczas instalacji jednej gry o wymaganiach sprzętowych:

Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32MB (GeForce 3 lub lepsza), 1.5 GB HDD, Windows XP

Komputer resetuje się.Próbowałem załączać już tą grę przez administratora i wgl ale nie przyniosło to efektów.

Chciałbym się dowiedzieć 2 rzeczy.

1.Co jest spowodowane że komputer podczas załączania go gaśnie i zapala się przez pół sekundy.Czy jest to poważny problem i ile mniej więcej wyniesie naprawa.

2.Dlaczego gry które mają większe wymagania sprzętowe śmigają mi a akurat ta gra nie zależnie z jakiej płyty bym ją zainstalował powoduje reset mojego komputera.

Podaje tutaj mój sprzęt:

Procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2.31Ghz

Pamięć RAM 2GB

Karta graficzna AMD Radeon HD 6450 1GB

Zasilacz PC Power Supply whitenergy ATX 2.2 400W

System Windows XP Home Edition 2002 Dodatek Service Pack 3

Pozdrawiam.

Cześć,

Podłącz, na próbę, markowy zasilacz i sprawdź czy problem ustąpi. Przeczytaj: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html