Reset komputera przy SimCity 4 Rush Hour PL

Mam oryginalną wersję SimCity 4 Rush Hour. Włączam grę zaczynam grać, a po jakiś 2 minutach komputer się od razu resetuje. Zero komunikatów o błędach. Jestem wkurzony, bo tylko w tej grze komputer mi się resetuje. Zasilacz 350 V., chłodzenie mam wystarczające jak na mój komputer. Prosze szybko odpowiedzieć, o co tu chodzi, o sterowniki??

P.S. Jak coś to przenieście ten temat.(Nie wiedziałem za bardzo gdzie go umieścić)

Jaka masz kartę graficzną (producent, model) oraz jakie sterowniki zainstalowane do niej (dokładna wersja) ?

Mam ATI Radeon 9550 128 MB i 128 Bit na karcie. Sterowniki to ATI Catalyst Control Center w najnowszej wersji(Wczoraj pobrałem nowy sterownik).

Tutaj może byc problem.

Pobierz ATI CATALYST 5.8.

Przed ich instalacją odinstaluj poprzednia wersję sterownika (Panel sterowania - Dodaj/Usuń programy - ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Po instalacji nowego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c.

Teraz jak włącze grę wszystko się ładuje. To jak chce wybrać region do wybudowania miasta to klikam na niego i się niby ładuje. Niby, bo po załadowaniu nagle gra się teraz wyłącza (nie resetuje) i wraca na pulpit. Kurcze wcześniej się gra załadowała i pograłem 2 minuty, a teraz nawet po załadowaniu nie można chociaż troche pograć. Prosze szybko pomóżcie.