Reset komputera przy włączaniu

Mam problem mianowicie gdy włączam komputer i jest już ten pasek Windowsa, pasek przeleci z 3 razy i reset, komputer powraca do początku.

Czy instalowane było ostatnio jakieś nowe oprogramowanie, a szczególnie sterowniki?

Kliknij F8 tuż przed pojawieniem się tego paska ładowania systemu i z listy wybierz opcję Ostatnia dobra konfiguracja.

właśnie to jest już wybierałem tryb awaryjny, ostatni doba konfiguracja i uruchom system normalnie i na każdym z tych rzeczy dzieje się to samo, nie nic nie instalowałem.

Na początek uruchom z płytki z systemem Konsolę Odzyskiwania i wydaj polecenie dysku systemowego:

chkdsk /f /r

hm a jak wywołać tą konsolę ?

mateusz0379, Aby uruchomić konsolę odzyskiwania przy użyciu dysków startowych systemu Windows XP lub dysku CD-ROM systemu Windows XP wykonaj następujące czynności:

być może problem leży po stronie BootSkina. Masz ten program? Jeżeli tak zalecam włączenie trybu awaryjnego i usunięcie tego programu.

A przypadkiem nie masz wirusa miałem kiedyś tak . Ktoś zrobił sobie dowcip i podrzucił mi wirusa który automatycznie resetował mi kompa