Reset komputera przy włączaniu :/


(Kubski95) #1

Mam taki problem z komputerem... kiedy podpinam do gniazdka to odrazu sie włancza a gdy chce zamknąc system to włacza sie ponownie tak jakby był reset problem polega od dłuzszego czasu ale nic z tego sobie nie robiłem komputer nie jest nowy formatowanie nic nie dało system operacyjny to windows xp. Problem nadszedł tak nagle pewnego dnia sie poprostu nie wyłączył sie tylko tak jakby zresetował. Zo to może byc ?


(Villy) #2

mogą być napuchnięte kondensatory, uszkodzony zasilacz.

podaj marke wiek i moc zasilacza


(hirem) #3

Cześć, na forum dobre programy niedawno. Użytkownik miał takie same objawy i wyszło że zasilacz winny pomimo że był dosyć drogi ale widać reguły nie ma . Oczywiście nie można wykluczyć że płyta główna winna czy coś jeszcze innego. To że te same objawy nie musi oznaczać że to samo jest przyczyną. Ale jak możesz porzyczyć zasilacz żeby tylko sprawdzić i potwierdzić że twój jest zepsuty i daje takie objawy. Zobaczyć wizualnie czy kondensatory na płycie napuchnięte czy wylane nie zaszkodzi. Zasilacz wadliwy może psuć pozostałe częśći komputera.


(Villy) #4

zanim zabierze sie za pożyczanie, niech poda marke wiek i moc zasilacza, oraz niech obejrzy kondesatory na płycie głównej czy nie są wybrzuszone / wylane