Reset Komputera

Witam, kupilem od kolegi Karte Graficzną Radeon 9550 (wczesniej mialem 9200SE) Gdy gram w wymagające gry, typu Call of Duty 2 resetuje mi sie komputer, i nie wiem czemu, ale moje podejzenia padają na moj slaby zasilacz 300WAT. Mam 2 dyski i 2 napedy, wiec zasilacz roche slabiutki mam zamiar kupic 400 wat. Gdy mialem radka 9200 nigdy takiego czegos nie mialem.

Mam plyte glowną z oblslugą AGP4

Radeon 9200 - AGP4

Radeon 9550 - AGP8

Zasilacz faktycznie może nie dawać rady.

Sprawdź też czy nie jest to wina sterowników - zainstaluj inne.

Sterowniki mam Omegi, i nigdy nie mailem znimi problemow

robiłes reinstalacje system czy jedziesz na sterownikach i ustawieniach z poprzedniej karty graficznej ? ( zasilacz faktycznie troszkę za słaby )

komputera nie formatowalem, stare stery odinstalwoalem i zainstalowalem nowe.

A zasilacz jaki ??300wat ale firmowka ?? a sprzetu troche podłaczonego zobacz (o ile masz miernik) może jak trzyma napięcia w stresie http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

u mnie jest 13.18V

reszta w normie

Sprawdzalem programem Everest

Odłącz jeden dysk i jeden napęd i zobacz :wink:

Tak jak kolega wyżej mówi moze to pomoc (bedzie mniejsze obciązenie) a to co Ci mowi Everest to moga byc bajki ale z tego co widac napiecie jest za duze ponad norme >> nie ma to jak miernikiem sprawdzic :smiley:

Dzisiaj zbytnio nie mam czasu, ale jutro sprawdze recznie jakie jest napiecie i odlacze jeden dysk.

Nom linia +12V za wysokie napieci chocby dla dysków twardych

126yw.th.jpg

Odlaczylem jeden dysk i nadal w everescie pokazuje 13.18 :confused: i nei wiem co jest grane, jutro od wujka pozycze zasilacz 400 i zobacze jak to bedzie wygladalo.

Pozdrawiam