Reset po wybraniu hibernacji?

Mam taki problem, naciskam na hibernacje, ale nie stety komp się wyłącza, ale po sekundach się sam uruchamia, i nie wiem czemu ? Dodam ze mam bezprzewodową mysz i klawiature. W menadzerze urządzeń wyłączyłem dla klawiatu i myszy opcje “Zezwalaj temu urządzeniu na obudzić komputer”. W biosie mam ustawione opcje usb mause. Prosze o jakieś rozwiązanie problemu ?

Moja konfiguracja:

Asus P5B

Core 2 Duo E6300

Dyst Sata 250GB

IDE 80GB

Może Masz bluescreeny, tylko za szybko znikają i o tym nie wiesz?

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie plików DMP

Sprawdź rozwiązanie (także w linkach): kody błędów.

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum. Wklej go na http://wklej.org a tu daj tylko link do niego.

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

Dzięki za pomoc, aczkolwiek nie ma błędu. Zrobiłem update biosu i nic nie dało. Włączam hibernacje, wyłacza się i po 2 sekundach znów się uruchamia. Nie wiem, może na płycie głównej Asus P5B to nie działa, bo juz nie wiem ? Może ktoś posiada taką płyte główną i uniego działa hibernacja?

Witam mam identyczny problem w lapku HP Pavilion dv8000. Dodatkowo próba przejścia w stan wstrzymania powoduje wyłaczenie kompa (nawet szybsze niz normalnym sposobem).

Ostatnio mialem go bez baterji i zabraklo zasilania ale nie wiem czy to jest powodem takiej sytuacji. W biosie opcji praktycznie nie ma, a bluescreenów też nie mam. Ma ktoś jakiś pomysł ?? System to XP sp2 + eset smart security ktory niedawno wykrył jakiegoś trojan.agent (czy cos takiego) ale przeskanowałem wszystko i aktualnie jest czystko, Malwarebytes i remove it też nic nie znajdują.

Ktoś ma jakikolwiek pomysł gdzie szukać przyczyny tych resetów ?