Reset podczas grania i dziwny dźwięk przy włączaniu kompa

Witam!

Mam takie pytanie do znawców “głosu komputerów”. Otóż grałem sobie w Battlefielda 2 parenaście minut i komputer się zrestartował. Wcześniej nic się nie działo nawet jak grałem pare godzin. Kiedy komputer ponownie się uruchamiał zamiast dwóch cichych “piknięć” i jednego głośnego wydał z siebie cztery głośne i dalej załadował system normalnie po czym Ati Tray Tools odnotowało brak sterownika karty graficznej i zalecało ponowne wgranie go (tak też zrobiłem). Teraz jest już wszystko w pożądku, lecz przy graniu pojawiają się jakby zwieszki ale myślę że to wina PINGu. I Tu moje pytanie. Co mogło spowodować taką anomalię? Temperatury karty graficznej i procesora moim zdaniem w normie (proc-48, k.graf-57)

P.S. Płyta główna to ASRock K7VTA+

P.S.2

Jeszcze jedno…

Czy jakaś aplikacja, w tym przypadku gra może spowodować zerwanie połączenia internetowego na parenaście sekund? Dosyć często zdarza mi się to podczas grania w BF2. Jeżeli to nie gra to co to może być?

Pozdro :slight_smile:

moim zdanie temperatury trochę jednak za wysokie,przeczyść wiatraki

to są temperatury po przetaktowaniu. Zresztą wczesniej były wyższe bo było mocniejsze podkręcenie i nic się nie działo, pozatym nie prosiłem o diagnozę stanu moich wiatraków tylko wyjaśnienie tego dziwnego przypadku, który tylko raz sie wydarzył.

Prawdopodobnie to pierwsze oznaki tego, że karta graficzna Ci pada. Też się tak u mnie kiedyś zaczynało: najpierw na GF4 MX440, a kilka miesięcy temu na Radeon X700LE.

poszukaj w instrukcji plyty glownej jakie dzwieki co oznaczaja