Reset przy pierwszym uruchamianiu

Witam,

mam dość nietypowy problem, otóż, codziennie za pierwszym razem nie mogę normalnie uruchomić komputera, tzn. system się ładuje do momentu pojawienia się okna logowania chwilę podziała i zaraz BSOD (dziś wyskoczył STOP 0x000000D1). Za drugim razem i następnym kolejnym jest wszystko OK, problem występuje tylko za pierwszym razem w każdy nowy dzień.

Myślę, że to nie jest wina hardware, pamięci sprawdzone.

Prosiłbym o sprawdzenie logów z OTL:

OTL.txt

Extras.txt

Moim zdaniem wina może stać po stronie Antyvirusa!! , używałem kiedyś Avasta 5 i miałem wiele niespodziewanych restartów komputera :razz:

Do eddyeddy : a ja kiedyś się skaleczyłem w palca i mnie to nie bolało. :smiley: Neon1992 ma ESETa, a nie avasta. Co ma piernik do wiatraka? No fakt mąka na piernik jest z wiatraka a avast i eset to antyviry - jednak DWA RÓŻNE ANTYVIRY. Radziłbym najpierw chociaż pobieżnie zajrzeć do logówi dopiero wtedy coś pisać. Pozdrawiam.

Logi są czyste.

Do Engardo Alvarez : Specjalnie dla ciebie pociągnę moją wypowiedz :smiley: żebyś nie oskarżał mię o porachunki z piernikiem i wiatrakiem :lol:

Na początek sprawdź w skrzynce, czy nie ma jakiś obluzowań i wszystko jest dobrze podociskane. Jeżeli masz więcej kości ram niż jedna to sprawdź każdą z osobna…

Radze ci zrobić też Analize SMART (S.M.A.R.T) dysku twardego:

Do odczytu S.M.A.R.T użyj programu [HD Tune] Po uruchomieniu przejdź do zakładki Health, to w niej właśnie znajduje się odczyt atrybutów SMART.

[OTO LINK DO PROGRAMU]

http://www.dobreprogramy.pl/HD-Tune,Pro … 12177.html

Jeżeli zrobisz analizę S.M.A.R.T podaj wyniki !!

Odczyt S.M.A.R.T z programu Everest Ultimate - http://img713.imageshack.us/img713/6660/smartd.png