Reset telefonu a konto Google

Tylko u mnie nie wyświetla się opcja usunięcia dostępu do konta,

Hmm. A po włączeniu telefonu, nie masz możliwości pominięcia logowania google ?
Zarzuć screenem / zdjęciem.

1 polubienie

Pewnie nie ma, sam tak miałem ostatnio z smartfonem z biedronki (myPhone), reset nawet klawiszami z wipe data + dalvik tak robił.

Zmieniałeś może hasło w międzyczasie do konta google? Jeśli w trakcie resetu zmieniłeś również hasło do konta google, to będziesz musiał czekać 72h na odblokowanie.

Z najnowszym sec-patch-lvl działa tylko to:


Patrz uważnie co gościu i jak robi, bo to ważne.
A tu są potrzebne do tego apki: http://www.gsmmarhaba.com/threads/all-google-account-bypass-required-apps-direct-links-here.621/

I co za łoś patentowany kazał Ci wywalić konto przed resetem?! W życiu się tego nie robi! Raz na zawsze zapamiętać i zapisać sobie :wink:

A wytłumacz czemu bo jestem ciekawy ? Jakieś straszne skutki są tego, także w innych modelach ?

Męczenie się potem z obchodzeniem jak w tym temacie?

Nie sądzę. Jakoś na przestrzeni kilku lat nie miałem z tym problemów w innych telefonach, tzn Samsung S8, S7, S6, HTC One, Moto Z, Moto X, Xiaomi Redmi 3, Xiaomi 5X … ciekawy jestem zdania kolegi powyżej.

Chyba koleżanki.

Racja. Poprawiam się i zwracam honor :wink:

1 polubienie

No dokładnie to co Krystian napisał. Są potem cyrki takie, jak ten w wątku. Bywa też, że gugiel potrafi pięknie pomieszać rzeczy z dwu profili/kont. Taaak… kontakty, wiadomości… Już widziałam takie motywy.
To że komuś się udało, nie znaczy, że uda się wszystkim i za każdym razem.
Sama miałam podobne problemy z LG. Na jednym udało mi się zrobić drugiego usera i spod niego ogarnąć srawę, ale na drugim identycznym egzemplarzu już nie przeszło. I pojęcia nie mam dlaczego.

1 polubienie