Resetowanie, blue screen i zawieszanie się komputera

Witam. Od ok. miesiąca komputer samoczynnie resetuje się jak i zawiesza.

Konfiguracja:

System operacyjny : Microsoft Windows XP Professional

Płyta Główna : Gigabyte GA-8IG

Karta Graficzna : NVIDIA GeForce 6200 512 MB

Zasilacz : FEEL-300ATX 280W

Procesor: Unknown, 2800 MHz (5.25 x 533)

RAM : 1,5 MB

Nie mam pojęcia co się stało :confused: Fakt, że komputer ma już parę ładnych lat, ale to się pierwszy raz zdarzyło.

a jak tam temperatury?

A przed tym jak ci sie komp zaczał resetować nie zmieniłes karty graficznej badź zainstalowałes nowej gry ?

Temperatury są w normie, kartę graficzną zmieniałem ok. rok temu. Dopiero miesiąc temu zaczęły dziać się takie problemy ;/

W tytule tematu napisałeś że pojawia się BSOD , ale już w samym temacie ani słowa o nim , przydało by się żebyś wstawił zdjęcie BSOD do tematu i napisz więcej informacji w którym momencie najczęściej komputer ulega zawieszeniu , restartowaniu i pojawieniu się BSOD.

System aktywowany?

Pozdrawiam!

W tym linku są spakowane wszystkie zdjęcia BSOD znajdujące się w C:\WINDOWS\Minidump. http://www.speedyshare.com/files/23506642/Minidump.rar

Restart, zawieszenie, BSOD pojawiają się najczęściej, gdy włączam film (10sec i restart, BSOD), grę o średnich wymaganiach(10 sec i restart), a nawet gdy przeglądam stronę www (ok. godzina i restart, zawieszenie). System nieaktywowany, lecz przejechałem na nim parę lat i nic podobnego z komputerem nie było :wink:

To mi wyglada na to że zasilacz jest za słaby do tego zestawu. Może dorzuciłeś jakiś nowy hardware niedawno ?

Nic nie dorzucałem. Czyżby zasilacz był za slaby na kartę graficzną? Dziś wyjąłem kartę i komputer normalnie chodzi, żadnych zawieszeń, restartów, BSOD.

Czyli włożyłeś inną kartę graficzną , czy jak , bo ta płyta nie posiada przecież grafiki zintegrowanej.