Resetowanie Lumi 520

Czy jak zresetuje nokie lumie 520 to będę musiał od nowa wgrywać oprogramowanie ?

A po prostu co się stanie po zrestartowaniu co strace a co nie :slight_smile:

Tak, zostanie przywrócona do ustawień fabrycznych, wszystkie apki z marketu wymagają nowej instalacji.

Czyli tak jakbym go kupił, wyjął z pudełka i włączył pierwszy raz? :smiley:

Dokładnie tak to wygląda. Choć z pozycji swojego konta MS w zarządzaniu telefonem możesz wymusić instalację, znajduje się tam lista apek, które miałeś/masz zainstalowane:

Beztytu%C5%82u_2_png_300x300_q85.jpg

Ale właśnie jest w tym problem ,że założyłem konto ale coś jest nie tak bo nie mogę nic pobrać, na jakimś forum przeczytałem żeby zrestartować telefon i założyć nowe z wyższym wiekiem ale nie wiem czy to jest bezpieczne czy to nie wpłynie na funkcjonalność telefonu i czy nie będę musiał iść do serwisu czego bym nie chciał :wink:

Dodane 04.10.2013 (Pt) 19:12

Pomoże ktoś ?

Przywrócenie fabrycznych ustawień telefonu nie uszkodzi Ci go, ani softu. Będzie tak jakbyś go z pudełka wytargał :slight_smile: Wtedy zakładasz nowe konto z data urodzin taką, żebyś miał 18+ lat :smiley:

No na taką odpowiedź czekałem :slight_smile: , więcej takich ludzi jak ty :slight_smile: Spoko git xD Dzięki bardzo :slight_smile: