Resetowanie się komputera po wejściu do internetu

Mam kłopot . Od piątku , gdy rano włączam komputer i wchodzę do internetu komputer się resetuje , albo zawiesza i muszę go zresetować. Dzieje się tak tylko przy pierwszym wejściu do sieci . Na resztę dnia problem znika . Aż do kolejnego poranka . Skanowałem komputer Nodem , Kasperskim , Awastem , i a -squared malware - nic nie znalazły . I mam pytanie , czy to może być problem sprzętowy ? Komputer ma dwa lata . Może coś mi się sypie , zasilacz (no name) , dysk , procesor ? Proszę o sugestie .

Jakieś bluescreeny?

Najpierw tylko się zawieszał . Ale potem ze trzy razy widziałem niebieski ekran . Dlatego mnie to niepokoi .

co było dokładnie napisane na tych niebieskich ekranach ??

Nie wiem . Mignęły mi tylko .Niebieski ekran , więc problem musi być poważny . Po uruchomieniu nie ma komunikatów . Raz pojawiło się pytanie czy uruchomić system normalnie , czy w trybie awaryjnym . Na prawdę nie dało się tego odczytać . Nie był to zrzut pamięci . Dzisiaj ten problem się nie pojawił . Robiłem cuda . Niby wirusów nie mam. Podejrzewam , że to może być problem sprzętowy . Mam zasilacz 350 watt no name . Geforce 8500 GT … Procesor intel Core 2 Quad Q 6600 2.4 GHz . płyta Gigabyte GA-p35-DS3 . I dwa Giga ram DDR2 , nie wiem jakie . Dysk 300 giga , chyba Barracuda .Więc jak widać maszyna żadne cudo . Na początku eksploatacji miałem dwa zrzuty pamięci . Ale tym razem nie .

w takim razie zrób to:

i jak wyskoczy ponownie bluescreen zostanie on na ekranie, zrób mu zdjęcie albo spisz jego treść i podaj ją tutaj na forum.