Resetowanie się komputera (zasilacz?)

Ja mu radziłem na przyszłość :lol:

Szczerze mówiąc i tak nie zwracał bym uwagi za bardzo na podane przez Ciebie zasilacze. Czytałem przed chwilą test 2 PSU marki Yesico, niestety nie tego konkretnego modelu ale jednego słabszego i jednego mocniejszego z tej samej serii. Wypadły raczej średnio, lekkie wahania napięć (oczywiście mieszczące się w normach) i sprawność na średnim poziomie. Co do propozycji nr 2 - CFT-560A-12S, nawet nawet, propozycja nr 1- seria GPS- raczej zły pomysł.

Witam,

Wszystkie posty napisane powyżej i tp i td są nieużyteczne ;]

Przemek masz problem z Kartą Graficzną a dokładniej ze sterownikami . . .

niestety na twój problem jest tylko ratunek ściągnąć inny sterownik z neta albo najlepiej i kilka ;] wrzucic różne rodzaje sterowników (pasujących do twojej karty oczywiście)

i od nowa zainstalować System Windows Xp/Vista czy jaki tam masz :slight_smile:

Pozdrawiam miałem tego typu problemy i zasilacz nic tu nie ma do gadania akurat tylko sterowniki ;]

Haha no takiego rozwiązania jeszcze w życiu nie słyszałem :smiley: Zainstalować wszystko na raz a później usunąć przez reinstalacje systemu? :stuck_out_tongue:

To, że u Ciebie winowajcą nie było PSU, nie znaczy że u przemcio102 jest tak samo. W przypadku wahań napięć może dochodzić właśnie do niestabilności platformy, zawieszań, restartów.

niestety na twój problem jest tylko ratunek ściągnąć inny sterownik z neta albo najlepiej i kilka ;] wrzucic różne rodzaje sterowników (pasujących do twojej karty oczywiście)


    i od nowa zainstalować System Windows Xp/Vista czy jaki tam masz :)



Haha no takiego rozwiązania jeszcze w życiu nie słyszałem :D Zainstalować wszystko na raz a później usunąć przez reinstalacje systemu? :P


    Pozdrawiam miałem tego typu problemy i zasilacz nic tu nie ma do gadania akurat tylko sterowniki ;]



To, że u Ciebie winowajcą nie było PSU, nie znaczy że u przemcio102 jest tak samo. W przypadku wahań napięć może dochodzić właśnie do niestabilności platformy, zawieszań, restartów.

Wiem co pisze ;]

a innego sposobu na to nie ma jak reinstalacja systemu no niestety jak tego nie zrobi to gry dalej będą sie resetowały ;]

A przeczytałeś chociaż to co napisałem? Bo widzę, że nie… Sterowniki mogą być tylko jednym z licznych powodów dla których komputer nie działa tak jak powinien.

UppeD nie jest profesjonalistą w żadnym calu, nawet nie czytajmy jego mądrości.

Komputer był w naprawie i okazało się, że płyta główna była zepsuta… Wymienili… Ale jak przywiozłem kompa do domku, zainstalowałem system i biorę się za sterowniki to okazuje się, że tych ze starej płyty głównej nie da się zainstalować… Jeszcze bardziej wkurza mnie to, że nie mogę w żaden sposób dojść na jaką płytę mi wymienili… pan everest mówi “nazwa nie znana”. Jak mam to sprawdzić? Muszę kompa rozkręcać?

Uruchom Everesta Ultimate (nie Home). Z sekcji Komputer->Podsumowanie, spisz:

  • Nazwa płyty głównej

  • Mikroukład płyty głównej

Podaj także informacje z programu CPU-Z.

Może uda się ją rozpoznać.

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-M61SME-S2 v2

dobry pan ultimate pokazał :wink:

A zatem sterowniki są tutaj: http://www.gigabyte.pl/products/mb/driv … s2_2x.html

znalazłem sam ale dzięx :slight_smile: