Resetowanie sie Komputera

Witam , Mam pewnien problem , przepraszam jak rozpoczynam temat ktory juz jest… ale jestem tu nowy a potrzebuje szybko pomocy…

Skacze mu uzycie procesora bez powodu… gdy wlacze GG czy pochodze po necie to jeszcze lajtowo… ale gdy wlacze gre i pogram moze zaledwie 15-30min zatnie sie komputer… , w chwili kiedy komuter się wiesza w głośnikach słychać ostatni dźwięk jaki był odtwarzany i sie resetuje… niewiem co robic narazie mysle nad powiekszeniem ilosci ram i wymiana zasilacza , co o tym sadzicie… ?

Zasilacz mam w miare dobry… : 400W model ATX firma Pro Comp

Ramy : 756

Karta Graficzna : Geforce 7300LE

Dysk Twardy : 120GB

Procesor : AMD Sempron 3000+

i formata juz robilem… komputer tez czyscilem ( co zaprzestalo resetowanie sie komputera na 1dzien :smiley: ) i dalej niewiem co robic ;(

Zobacz styki na kościach pamięci czy nie są zabrudzone.

Ja nie wiem czy taki dobry szczerze mówiąc raczej nie ufam tej firmie.

Ale o powodowanie problemów podejrzewałbym pamięć, tak jak mówiłem sprawdź styki i przetestuj ją memtestem.

Styki mam czyste… sorry jesli mozna uznac to za spam xD

Zasilacz masz fatalny. Być może stąd ten problem. Jaka temperatura procesora?

Zasilacz do wymiany na, np:

DELTA DPS-350PB (350W)

FORTRON FSP350-60MDN (350W)

Noto sytuacja wyglada…

System : 42C

CPU : 36C

AUX : 41C

HD0 : 39C

C0re : 44C

Core 2 xD : 63C

Ambient : OC

sorry ze wszystko napisalem ale nieznam sie na tym zabardzo :smiley: i mi sie troche wydaje ze zla ta temperatura xD

Co do tej wymiany to Seba ja chce jakis fajny pozadny 400w zebym mial juz spokoj na przyszlosc :smiley:

Nie patrz na moc tylko na firmę :stuck_out_tongue:

Moc jest ważna, ale podane przez producentów zasilaczy z niższej półki (czyt. np. Tracer, TakeMe) osiągi są nie do końca prawdziwe.

Osobiście polecam Tagana, jeśli planujesz modernizację sprzętu to posłuży Ci on też później.

Ale przy Twojej konfiguracji podany wcześniej Fortron czy Delta w zupełności wystarczą.