Resetujący się komputer

(Majster1942) #1

Witam, nie tak dawno nabyłem od kolegi komputer on kupił go w komputroniku jako zestaw i minęła gwarancja, był na wstępie problem z ramem kiepskiej firmy było 8 gb w 2 kościach a system do użytku dawał 4 gb na win 7 x64, przełożyłem swoje kingstony i ram jest ok. 

Problem polega na tym że: - przeglądarka min chrome często nie odpowiada a później chodzi znów bardzo szybko,

• gry które mają bardzo dużo obliczeń np. Empire total war z Darth mod modyfikacją dodającą mnóstwo nacji jednostek itp. albo Skyrim z 250 modami, w losowym momencie crashują przy ładowaniu lokalizacji potrafi być brak odpowiedzi przez minutę i się wczytują albo jak w empire od razu reset komputera po załadowaniu kampanii.

Sprzęt był montowany przez proline jedyne co to zmieniłem ram i dodałem 2 dyski hdd.

Windows 8.1 x64 

Płyta Gigabyte GA-970A-DS3P sterowniki ze strony producenta i aktualizowany dual bios w wersji beta 2014

Typ procesora QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 965, 3416 MHz

Chłodzenie procesora Silentium PC Spartan z jednym wiatrakiem

Zasilacz Silentium PC deus m1 500 lub 550 W

Karta graficzna Gigabyte AMD Radeon HD 7800 Series 2 GB

Dysk SSD Intel 330 Series 60 GB (mam tylko zainstalowany windows na nim i przeglądarke, 33 gb wolne nawet pulpit zapisywany jest na hdd)

Obudowa Silentium PC Regnum L50

i to było jako komplet komputronika "Silentium PC Zestaw gracza"

Ja od siebie dodałem ram 4x2 GB Kingston hyper X 

x2 HDD WD green 1tb

komputer chodzi od dwóch tygodni, ccleanerem skanowałem, nortonem 360 i intel SSD toolboxem który nie wykrył błędów dysku

Gwarancji nie mam, a zasilacz z radiatorem na procesor były montowane w salonie z milionem kabli chowanych w kieszeniach obudowy, wyciągnięcie całego zasilacza zajęło by mi z godzinę czasu bo te kable są poprzykręcane do obudowy od środka obudowy. Pomysły? Może da się jakoś wyciągnąć z Windowsa log resetu?

Aida 64 w spoczynku pokazuje temperatury ~30-36, w stresie np Shadow of mordor na ultra, maksymalnie do 46, Gry typu Shadow of mordor, crysis 2 czy starsze jak fifa 14 mogę grać cały dzień bez problemu ale te wymienione wcześniej albo google chrome nie działają jak powinny.

(mrFreeze) #2

Może na wstępie smart każdego z dysków? Zakładka Health z HDTune. Nie myślałeś o przeinstalowaniu systemu?

(Majster1942) #3

SSD 60 GB- Health Status ok, te opcje 05,c0,e1,e8,e9,f1,f2,f9 mają current 100/ worst 100, power cycle count 99 current/ 99 worst wszędzie status Ok. 

na pozostałych te wartości są różne ale wszystkie mają status OK.

SSD error scan  wszystkie sektory “OK” w 4:56 sprawdzone, hdd ewentualnie jutro bo to będzie już dłużej

ciekawe jest że jak dałem benchmark i przetestowanie zapisu Write to error Writing is Disabled, i żeby usunąć partycje wpierw a na tym dysku mam jedną tylko.

System wolałbym w ostateczności przeinstalować bo mało co na nim w sumie mam na ssd tylko windows google chrome 44% dysku zajete na 60 gb

(mrFreeze) #4

Nic nie musisz skanować tylko zakładka Health. Wiesz najpierw trzeba wyeliminować system żeby dalej szukać przyczyn tych restartów a najszybszym rozwiązaniem i w 100% dającym efekt jest format.

(Javapraca) #5

Zanim cokolwiek będziesz formatował, to przy pomocy programu BlueScreenView sprawdź, czy system nie zarejestrować przypadkiem przyczyn tych restartów:

http://www.nirsoft.n…creen_view.html

Ewentualne print screeny wklej na forum.

(Majster1942) #6

nie znalazł nic w blue screen view, może dlatego że ccleaner czyscil wszystko, sprobuje na sile wywolac reset i ewentualnie zainstaluje na drugi dysk windowsa i potestuje, najbardziej uciążliwe jest to przy korzystatniu z chrome częste zawieszenia a tak to szybko działa

(Javapraca) #7

Sadze, ze winne są sterowniki (zapewne do karty graficznej) - spróbuj je uaktualnić. Możesz tez wyłączyć sprzętową akceleracje (GPU) w Chrome - poniżej przesyłam link do poradnika jak ja włączyć, wiec powinieneś wszystkie parametry ustawić odwrotnie:

http://antyweb.pl/przyspieszamy-chrome-i-firefoksa/#

Jeżeli, po zmianie ostawień, Chrome nie działałby poprawnie, to możesz go zresetować, albo przeinstalować:

https://support.google.com/chrome/answer/3296214?hl=pl

(Majster1942) #8

Sterowniki do grafiki aktualne przez AMD catalyst manager, na jednym forum angielskim znalazłem podobną sytuacje też mieli dysk ssd win 8.1 i brak folderu minidump w windowsie, radzili usunąć sterowniki chipsetu które są zbędne w win 8.1, ja instalowałem AMD Chipset Driver w wersji 13.125 ale według producenta są kompatybilne OS: Windows 7 32bit, Windows 7 64bit, Windows 8 32bit, Windows 8 64bit, Windows 8.1 32bit, Windows 8.1 64bit dużo rozpisali się o tym tutaj ale dużej części nie rozumiem http://www.techspot.com/community/topics/windows-8-1-bsod.198840/

póki co wyłączyłem automatyczny reset po awarii i odznaczyłem automatyczne nadpisywanie plików dmp jak nie wyłapie żadnego loga to format windowsa i sterowników. Najgorsze że w dodaj usun progamy nie ma opcji usunięcia sterownika chipsetu.

(Javapraca) #9

Musisz trochę poeksperymentować ze sterownikami - możesz je dodawać i zamieniać w Menadżerze urządzeń (po kliknięciu PPM na urządzenie wybierz opcje Właściwości a potem zakładkę Sterowniki).

Sterownik do płyty głównej może mieć postać kilku sterowników do wielu rożnych urządzeń (widocznych w Menadżerze urządzeń - Kontrolery), wiec trudno go chyba będzie odinstalować. Najlepiej gdybyś znalazł inny sterownik do płyty głównej i go zainstalował.

A co do linka, który przesłałeś, to w tamtym przypadku udało się odczytać plik dump (wystąpił BSOD) - więc to trochę inny typ problemu.

(Majster1942) #10

Jestem w szoku ale po dochodzeniu ujawniły się problemy:

tak wygląda mój komputer przy resecie gdy wyłączyłem funkcję auto-resetowania

f871dc0687f91467med.jpg

Najbardziej mnie zszokowało jak zresetowałem komputer, z 2 minuty mocno pracował pomimo że nic nie robiłem, to daje Ctrl alt del, użycie Dysku D (hdd 1tb świeżo formatowany 100% wolne było) 98% wchodze a tam plik DUMP3102.tmp który ma ponad 8 GB szok czemu tam a nie w folderze windowsa? ??

no to mam screen tego pliku ale przekopiuje wam będzie prościej szukać itp:

Plik zrzutu: DUMP3102.tmp
Data występowania błędu: 2015-01-03 00:15:14
Typ błędu: KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED
kod błędu: 0x0000001e
Parametr 1: ffffffff`c0000005
Parametr 2: fffff803`770d2df0
Parametr 3: 00000000`00000000
Parametr 4: ffffffff`ffffffff
[...] tutaj pola puste
Procesor: x64
[...]
Pełna ścieżka: D:\DUMP3102.tmp
Liczba procesorów: 4
Wersja pomniejsza: 9600
Rozmiaru pliku ze zrzutem: 8 562 952 079
Dump File Time: 2015-01-03 00:17:05

wyglowałem i oczywiście niby sterowniki, zaczynam od instalacji sterowników usb 3.0 czekam na posty i z ciekawosci czemu zapisał zrzut na innym dysku (tak nie partycja a inny dysk).

Próbowałem rozwiązać tym sposobem: https://www.youtube.com/watch?v=4AsoPeXr3Uo i po ustawieniu driver verificer drugi blue screen i nowy kod:

błagam pomocy

(mrFreeze) #11

Czy to jakieś ruszone zdjęcie bo widać tylko białe smugi? Jak tak to masz uszkodzona grafikę. Wrzuć screena z BSV

http://www.nirsoft.net/utils/bluescreenview.zip

(Majster1942) #12

no to wstawiłem 2 screeny z 2 bluescreenów, to nie smuga i według mnie na 80% to nie karta graficzna, 

ten system service wyswietlil sie tak jak pisalem wyzej przy driver verificatorze

03476193c2e00c77gen.jpg

==================================================
Plik zrzutu : DUMP376b.tmp
Data wystąpienia błędu: 2015-01-03 01:07:56
Typ błędu : SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION
Kod błędu : 0x0000003b
Parametr 1 : 00000000`c0000005
Parametr 2 : fffff800`6029d8b4
Parametr 3 : ffffd001`3e1e6530
Parametr 4 : 00000000`00000000
Spowodowane przez sterownik: 
Spowodowane przez adres: 
Opis pliku : 
Nazwa produktu : 
Firma : 
Wersja pliku : 
Procesor : x64
Adres błędu : 
Adres stosu 1 : 
Adres stosu 2 : 
Adres stosu 3 : 
Nazwa komputera : 
Pełna ścieżka : D:\DUMP376b.tmp
Liczba procesorów : 4
Wersja główna : 15
Wersja pomniejsza : 9600
Rozmiaru pliku ze zrzutem: 8 562 952 143
Dump File Time : 2015-01-03 01:10:02

Plik zrzutu : DUMP3102.tmp
Data wystąpienia błędu: 2015-01-03 00:15:14
Typ błędu : KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED
Kod błędu : 0x0000001e
Parametr 1 : ffffffff`c0000005
Parametr 2 : fffff803`770d2df0
Parametr 3 : 00000000`00000000
Parametr 4 : ffffffff`ffffffff
Spowodowane przez sterownik: 
Spowodowane przez adres: 
Opis pliku : 
Nazwa produktu : 
Firma : 
Wersja pliku : 
Procesor : x64
Adres błędu : 
Adres stosu 1 : 
Adres stosu 2 : 
Adres stosu 3 : 
Nazwa komputera : 
Pełna ścieżka : D:\DUMP3102.tmp
Liczba procesorów : 4
Wersja główna : 15
Wersja pomniejsza : 9600
Rozmiaru pliku ze zrzutem: 8 562 952 079
Dump File Time : 2015-01-03 00:17:05

(mrFreeze) #13

Sprawdź pamięć memtestem.

http://www.memtest86.com/downloads/memtest86-iso.zip

(Majster1942) #14

94b8c796e466dd55gen.jpg

Przy każdej próbie zmiany w Driver verivier opcji “randomized low resources simulation” na włączoną jest crash lub ten wyżej SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION blue screen. zaktualizuje bios do innej wersji w międzyczasie i odłączę jeden dysk hdd. Pomysły?

(Javapraca) #15

Albo w tych dumpach brakuje informacji, albo złe je odczytałeś. Bardzo dziwny jest fakt, ze nie ma informacji o sterowniku który spowodował błąd. Czy odczytywałeś dumpy przy pomocy programu BlueScreenView?

http://www.nirsoft.n…creen_view.html

Jezeli nie, to uruchom ten program i sprawdź, czy nie podaje on więcej danych (wklej je na forum).

Możesz spróbować uruchomić z płyty, bez instalacji na dysku, system Ubuntu (tzw. LiveCD - opcja instalatora: “Wypróbuj Ubuntu”) i jeżeli komputer nadal się będzie zawieszać, to obstawiam, ze to problem ze sprzętem (zapewne uszkodzenie płyty głównej albo zasilacza).

(Majster1942) #16

Zrzut zapisany do notatnika robiony przez Bluescreen view. Teraz jestem świeżo po formacie, póki co blue screenów nie miałem ale problem z chrome pozostał więc prawopodobnie bluscreeny też.

można jakoś przetestować zasilacz albo płytę, nie wiem przez napięcia w biosie np ?

(Javapraca) #17

Sprobuj uzyc innej przegladarki internetowej.

Podobno sa testery plyt glownych i zasilaczy, ale w celu takiego przetestowania musialbys sie zapewne udac do serwisu komputerowego.

(Majster1942) #18

Może to bardziej pomoże, Empire total war robi blue screen przy ładowaniu się mapy, mam pliki .mdmp ale nie potrafię ich otworzyć programy w sieci to głównie malware żądające wykupienia licencji jak np. fileviewpro a bluscreenviewer to jakieś nie porozumienie nie znające formatu

3 losowe crashe zapisane w .mdmp

http://przeklej.org/file/DQ2ABK/empire.1332.crash.2014.12.11T19.6.3C0.mdmp

http://przeklej.org/file/GP8spe/empire.1332.crash.2014.12.12T16.37.12C0.mdmp

http://przeklej.org/file/uiRTIj/empire.1332.crash.2015.1.1T0.21.38C0.mdmp

na ubogo można podejrzeć notatnikiem i wstępnie błąd wskazuje na sterowniki, pomimo formatowania

r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m a p p s \ c o m m o n \ E m p i r e T o t a l W a r \ E m p i r e . e x e : C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ n t d l l . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ k e r n e l 3 2 . d l l D C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ K E R N E L B A S E . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ v e r s i o n . d l l : C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ w i n m m . d l l E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m a p p s \ c o m m o n \ E m p i r e T o t a l W a r \ s t e a m _ a p i . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ u s e r 3 2 . d l l : C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ g d i 3 2 . d l l : C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ o l e 3 2 . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ o l e a u t 3 2 . d l l E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m a p p s \ c o m m o n \ E m p i r e T o t a l W a r \ m s s 3 2 . d l l Ś E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m a p p s \ c o m m o n \ E m p i r e T o t a l W a r \ t b b . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ w s o c k 3 2 . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ r p c r t 4 . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ d i n p u t 8 . d l l 8 C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ d 3 d 9 . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ D 3 D X 9 _ 4 0 . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ d s o u n d . d l l ” E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m a p p s \ c o m m o n \ E m p i r e T o t a l W a r \ b i n k w 3 2 . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ s h l w a p i . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ c o m d l g 3 2 . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ a d v a p i 3 2 . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ s h e l l 3 2 . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ m s v c r t . d l l B C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ W I N M M B A S E . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ c o m b a s e . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ s e c h o s t . d l l Ô C : \ W i n d o w s \ W i n S x S \ x 8 6 _ m i c r o s o f t . v c 8 0 . c r t _ 1 f c 8 b 3 b 9 a 1 e 1 8 e 3 b _ 8 . 0 . 5 0 7 2 7 . 8 4 2 8 _ n o n e _ d 0 8 a 1 1 e 2 4 4 2 d c 2 5 d \ m s v c p 8 0 . d l l Ô C : \ W i n d o w s \ W i n S x S \ x 8 6 _ m i c r o s o f t . v c 8 0 . c r t _ 1 f c 8 b 3 b 9 a 1 e 1 8 e 3 b _ 8 . 0 . 5 0 7 2 7 . 8 4 2 8 _ n o n e _ d 0 8 a 1 1 e 2 4 4 2 d c 2 5 d \ m s v c r 8 0 . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ w s 2 _ 3 2 . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ s s p i c l i . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ d w m a p i . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ p o w r p r o f . d l l ö C : \ W i n d o w s \ W i n S x S \ x 8 6 _ m i c r o s o f t . w i n d o w s . c o m m o n - c o n t r o l s _ 6 5 9 5 b 6 4 1 4 4 c c f 1 d f _ 5 . 8 2 . 9 6 0 0 . 1 7 4 1 5 _ n o n e _ 7 c 5 7 6 9 e a a a 0 a a 3 5 8 \ c o m c t l 3 2 . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ c f g m g r 3 2 . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ d e v o b j . d l l 6 C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ n s i . d l l B C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ C R Y P T B A S E . d l l P C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ b c r y p t P r i m i t i v e s . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ S H C o r e . d l l : C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ i m m 3 2 . d l l : C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ m s c t f . d l l h E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ g a m e o v e r l a y r e n d e r e r . d l l : C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ p s a p i . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ p r o f a p i . d l l L C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ k e r n e l . a p p c o r e . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ u x t h e m e . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ c l b c a t q . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ g a m e u x . d l l ô C : \ W i n d o w s \ W i n S x S \ x 8 6 _ m i c r o s o f t . w i n d o w s . c o m m o n - c o n t r o l s _ 6 5 9 5 b 6 4 1 4 4 c c f 1 d f _ 6 . 0 . 9 6 0 0 . 1 7 4 1 5 _ n o n e _ a 9 e d 7 f 4 7 0 1 3 9 b 3 c 1 \ c o m c t l 3 2 . d l l â C : \ W i n d o w s \ W i n S x S \ x 8 6 _ m i c r o s o f t . w i n d o w s . g d i p l u s _ 6 5 9 5 b 6 4 1 4 4 c c f 1 d f _ 1 . 1 . 9 6 0 0 . 1 7 4 1 5 _ n o n e _ d a d 8 7 2 2 c 5 b c c 2 d 8 f \ G d i P l u s . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ x m l l i t e . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ c r y p t 3 2 . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ m s a s n 1 . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ m s x m l 6 . d l l 6 C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ W p c . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ n e t a p i 3 2 . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ n o r m a l i z . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ w e v t a p i . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ n e t u t i l s . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ s r v c l i . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ w k s c l i . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ s a m c l i . d l l Z C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ W i n d o w s . G l o b a l i z a t i o n . d l l D C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ B c p 4 7 L a n g s . d l l F C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ W i n d o w s . W e b . d l l : C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ d d r a w . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ d c i m a n 3 2 . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ M M D e v A P I . d l l E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m a p p s \ c o m m o n \ E m p i r e T o t a l W a r \ t b b m a l l o c . d l l X E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m c l i e n t . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ I P H L P A P I . D L L @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ i m a g e h l p . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ s e t u p a p i . d l l P E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ t i e r 0 _ s . d l l T E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ v s t d l i b _ s . d l l > C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ s e c u r 3 2 . d l l < C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ w i n n s i . d l l L E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ S t e a m . d l l N E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ S t e a m 2 . d l l P E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ d b g h e l p . d l l V E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ C S E R H e l p e r . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ a t i c f x 3 2 . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ a t i u 9 p a g . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ a t i u m d a g . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ a t i u m d v a . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ A u d i o S e s . d l l 6 C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ h i d . d l l @ C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ w i n t r u s t . d l l ž E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m a p p s \ c o m m o n \ E m p i r e T o t a l W a r \ m i l e s \ m s s m p 3 . a s i ž E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m a p p s \ c o m m o n \ E m p i r e T o t a l W a r \ m i l e s \ m s s o g g . a s i ˘ E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m a p p s \ c o m m o n \ E m p i r e T o t a l W a r \ m i l e s \ m s s v o i c e . a s i ˘ E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m a p p s \ c o m m o n \ E m p i r e T o t a l W a r \ m i l e s \ m s s d o l b y . f l t E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m a p p s \ c o m m o n \ E m p i r e T o t a l W a r \ m i l e s \ m s s d s 3 d . f l t ž E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m a p p s \ c o m m o n \ E m p i r e T o t a l W a r \ m i l e s \ m s s d s p . f l t ž E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m a p p s \ c o m m o n \ E m p i r e T o t a l W a r \ m i l e s \ m s s e a x . f l t ž E : \ P r o g r a m F i l e s ( x 8 6 ) \ S t e a m \ s t e a m a p p s \ c o m m o n \ E m p i r e T o t a l W a r \ m i l e s \ m s s s r s . f l t 8 C : \ W i n d o w s \ S y s t e m 3 2 \ a v r t . d l l ? ˙˙ “DŮ ř˙˙ €˙? €˙? ‰Ŕ €˙? ÖąęŔ nŠţ? ô@ Ś@>Ů+ S + + lÄ Č $Ă —ESv# F Č + ˙˙“DŮ ř˙˙ ˙˙ €˙? €˙? ‰Ŕ €˙? ÖąęŔ nŠţ? ô@ Ś@ ick_down m_last_updačö˙˙ Đ˙˙ 4 Ŕ /8Đ˙˙@µđŕ˙˙0l4€ú˙˙ 13eř˙˙ 9!eř˙˙ťPŕ˙˙ @® €ňq ŕ˙˙? pűö˙˙ ¸}űö˙˙ Üľ}űö˙˙ w €ö˙˙‡čdř˙˙ 95 ŕ˙˙ ŕ[ŕ˙˙[ŕ˙˙ J« eř˙˙Ţ ˙˙˙˙? ˙˙ €˙? €˙? ‰Ŕ €˙? ÖąęŔ nŠţ? ô@ Ś@%úi$+ S + + )m Ś ”ź L×sw# ź + ˙˙ €˙? €˙? ‰Ŕ €˙? ÖąęŔ nŠţ? ô@ Ś@ ick_down m_last_upda€ő˙˙

c:\buildslave\steam_rel_client_win32\build\src\overlay\gameoverlayrenderer\Release\GameOverlayRenderer.pdb RSDS™‚řv,qFŠd%ĐüeĚd psapi.pdb RSDS¨INíďC‚Nř2 ů‰ profapi.pdb RSDS^ÝźR•ĐHŞö“˝Ő§… Kernel.Appcore.pdb RSDSőř/« ˙ĘB•«ř!9«0 wUxTheme.pdb RSDS˙…ĽµtĄuF“&¦ÓŮť˘ CLBCatQ.pdb RSDS&ɧŁĹ$K“‡OwxZ gameux.pdb RSDSęă÷ ćiG»ą2Ę|±ß comctl32.pdb RSDSĹĄaˇ°ĐF…Ę,ř˛{ý™ gdiplus.pdb RSDSĽ0&ŔłLŻŮCśĽXŹ XmlLite.pdb RSDSŞŠđ)N‹Z­˘ŽŃf€ crypt32.pdb RSDSGwGú®Ł@ [‘ú msasn1.pdb RSDS¶h /"˝cKŞ_RRo msxml6.pdb RSDS„tŔµI»
A»ĄŞN0Y> Wpc.pdb RSDSÁ •<=BA¸&ü9BŰ>+ netapi32.pdb RSDS%CľÓ)ĽI›>“ŇWŞÂ normaliz.pdb RSDS–EĚŚf
M˛ć,Ŕ
I wevtapi.pdb RSDSĂěĘÚ±H­xů_‚_ â netutils.pdb RSDS ŮcTÜH–V\ NDľ– srvcli.pdb RSDS˛%4ű¨¨§Jˇ÷±:›Q­. wkscli.pdb RSDSôŕJ±ř‹MąĂ¨ôťŢ|C samcli.pdb RSDSę8 PŰ D¶­eËź/ Windows.Globalization.pdb RSDS€˝Š´Âč¤Oąoó†µxš Bcp47Langs.pdb RSDSă/|}śHŽ~ô%şËő‹ Windows.Web.pdb RSDS$=nH08ĄO†Lą[~&gŞ ddraw.pdb RSDSřÎŁwľ!-I®‡I×ř/ąY dciman32.pdb RSDSŻ!»ł_ĄA˘mv,Ůr(• MMDevAPI.pdb RSDSÂ…k†ÁWBŹliMë- z:\itt\branch_tbb21\tbb\1.0\build\fxeowin09icc10_1_021_32_vc8_fxeowin09_release\tbbmalloc.pdb RSDSd,ú9 óG¸
¶´ýD c:\buildslave\steam_rel_client_win32\build\src\clientdll\ClientRelease\steamclient.pdb RSDS0¬ŮBlL«K’Ďť& iphlpapi.pdb RSDSVUdšJEšN“9çŘ imagehlp.pdb RSDS˙‰‘zžVN·–:YˇţŮl setupapi.pdb RSDSíĄ_Őu¨F©âůŐŃGW c:\buildslave\steam_rel_client_win32\build\src\tier0\Release\tier0_s.pdb RSDS/ĄŚ…L’ş ÚhS˙ c:\buildslave\steam_rel_client_win32\build\src\vstdlib\Release\vstdlib_s.pdb RSDSnÄ80Đ—H‡@ěͱ˝s secur32.pdb RSDSh1©,feIž ®üu˘łb winnsi.pdb RSDSAG^WyÁSN i¤¶)Á† c:\buildslave\steam_rel_client_win32\build\src\steam2wrapper\Release\steam.pdb RSDS9š9ééˇ0CŻ ¸Ň%Ó c:\p4clients\rel_beta\Projects\GazelleProto\Client\Engine\VC80_Release_Static\SteamEngine.pdb RSDS۞ҕ¶V¸D©´" caú— dbghelp.pdb RSDS­0ż)f\A j!n8L u:\p4clients\taylor_pubkeys\ThirdPartyCode\DebugNet\Release\BugslayerUtil.pdb RSDSbŽÍT\§H«jL×D c:\workarea\14.30\drivers\cfx\build\wNow\dll\B_rel\aticfx32.pdb RSDSoÖŠźĄ÷-O©výoń^’W c:\workarea\14.30\drivers\pxproxy\umd9\build\wNow\B_rel\atiu9pag.pdb RSDSŢk%V@˝%B——Ăä´ř c:\workarea\14.30\drivers\dx\udx\wNow\bld\dll\B_rel\atiumdag.pdb RSDSxµU€zňµG P2—X c:\workarea\14.30\drivers\dx\shared\mva_vhd\mmd\build\wNow\B_rel\atiumdva.pdb RSDSŰ5B]ČëF«MP+~R- AudioSes.pdb RSDS.=5ΊLŹrZ±ś\ hid.pdb RSDSÍ Ůô¸‹F–ŇĽŕĂ‘B wintrust.pdb RSDSNçDD-´H´đ<žęI C:\devel\projects\mss\build\win\mssmp3.pdb RSDS!XŞZÂBčD´RHą»ń C:\devel\projects\mss\build\win\mssogg.pdb RSDSxđ1ŃA,K‹¶X5&· C:\devel\projects\mss\build\win\mssvoice.pdb RSDS®É”?űT9B–Vi¬Iű C:\devel\projects\mss\build\win\mssdolby.pdb RSDSiâ¦AéŰ F¦9Ą¸ÖÉÚ C:\devel\projects\mss\build\win\mssds3d.pdb RSDS—6Đ„,N—©ĐçF C:\devel\projects\mss\build\win\mssdsp.pdb RSDSţ#NˇýĂN•CÇ~ŰůĚ C:\devel\projects\mss\build\win\msseax.pdb RSDS‰ňô—Ů1G˝Őí-QÓu C:\devel\projects\mss\build\win\msssrs.pdb RSDSkŕń’…ţKŤ!Ç
źk avrt.pdb EXCEPTION_BREAKPOINT E

(Javapraca) #19

Odczytaj te dumpy programem BlueScreenView i wklej raporty na forum.

(Majster1942) #20

tak jak napisałem wyżej plik  .MDMP Minidump nie jest obsługiwany przez  Bluescreenviewer  pliki wstawiłem wyżej można pobrać sprawdzić