Resetujący sie monitor - wina sterowników?

witam, od jakiegoś czasu monitor chwilowo sie resetuje, a dokładniej - przy starcie systemu gdy windows sie ładuje to po tym sie właśnie ekran chwilowo wygasza i dopiero potem jest ekran z napisem “zapraszamy”(czy jakoś tak) co dziwne wcześniej tego niebyło. jest jeszcze problem z literką “c” ale z kreską. gdy wciskam alt i “c” uruchamia sie okno z catalyst control center. tak jakby własnie było ustawione poprzez wciśnięcie alt i “c”. czy mógłby któs coś na to poradzic? niejestem pewny ale z tym monitorem stało sie tak chyba po zainstalowaniu nowszej wersji sterowników do karty gradicznej. z góry bardzo dziękuje za zainteresowanie sie tematem

Przy starcie systemu i ładowaniu sterowników dzieją się różne dziwne rzeczy. Jeżeli potwm wszystko chodzi poprawnie nie masz się czym przejmować. Natomiast Alt+c możesz wyłączyć w panelu kontrolnym->ekran. :mrgreen:

właśnie niechodzi poprawnie i to od sporego czasu. alt+c niechce wyłączac, chcem coś zrobic aby niewłączał sie ten catalyst control center

Jak mniemam masz kartę graficzną “Radeon 9550” lub wcześniejszą

Nie martw się u mnie też się tak dzieje :smiley: (wyłącza się monitor ale mam literę “ć”)

mam radeona 9600PRO, z dnia na dzień ten monitor mi już na nerwy działa z tym resetowaniem chwilowym… i niewiem co zrobic

Ja tez mam Radeona 9600PRO i u mnie monitor także “resetuje” się w momencie startu systemu.

Pozostają ci teraz 2 rozwiązania:

  • zainstaluj stare strowniki - wtedy tego problemu nie było (nie polecam)

  • przyzwyczaj się do tego resetu monitora - mnie również na początku strasznie to pieniło ale już mi przechodzi :multi:

A poza tym pozbądź się Catalyst’a (mnie np. do niczego on się nie przydaje) i zainstaluj same sterowniki - “Display Driver” 8)