Resetujący się Samsung Galaxy mini 2

Witam,

mam problem z Samsungiem Galaxy mini 2.

Problem polega na tym, że od pewnego czasu telefon zaczął się resetować sam z siebie, najczęściej podczas używania opcji Wi-Fi i jakichkolwiek aplikacji internetowych. Przeglądając strony internetowe zdarza się także, że telefon się nie zresetuje lecz pomimo włączonego modułu Wi-Fi i sprawnego internetu telefon wyświetla błąd, że przerwano połączenie z siecią.

Proszę o pomoc w odnalezieniu przyczyny usterki i ewentualnej pomocy w usunięciu jej.

blachk96 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Przywracałeś go do fabrycznych ? :slight_smile:

Tak, telefon został przywrócony do ustawień fabrycznych, ale to nic nie dało.

Możesz wgrać na nowo jakiś oryginalny ROM.

Wg mnie i tak to raczej nie pomoże, więc do serwisu z nim.

Możliwe że jest uszkodzona płyta główna.

Serwis raczej odpada, ponieważ skończyła się gwarancja, a oni sobie dużo liczą. Postaram się wgrać nowy ROM i zobaczymy czy to zadziała :wink:

Mi ostatnio szalał tak na CM 10.1 nawet po wyjęciu baterii i ponownym włożeniu samoczynnie się włączał nawet w trybie download mode i recovery potrafil restart po paru sekundach zrobic po czym wibrował na czarnym ekranie (mowa o modelu S6500D). Jakimś cudem odstawiłem baterie na ponad godzine,wlozylem z powrotem i pod ladowarke kilka razy jeszcze po sapał az wszedl mi w system no to zrestartowałem i wszedłem w CWM. Tam po robiłem wszyskie wipy i na razie działa. Dziwny problem naprawdę nigdzie nawet odpowiedzi w googlach nie znalazłem. Najgorsze było to,że nie dało rady wgrać przez te restarty oryginalnego ROMa gdzie jeszcze mam 6 miesięcy gwarancji i musialem sam z tym walczyć. Być może Ci się przyda gdybyś miał podobny przypadek. Pozdrawiam :wink:

 

PS: Przeczyściłem jeszcze styki baterii i te w telefonie.