Resetuje się komputer

Witam

ostatnio zmieniłem płytę główną i procesor na Asusa Crosshair III Formuła i AMD Phenom 3.4 x4

i coraz częściej pokazuje się taki błąd z niebieskim ekranem i reset musze klikać

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: 101

BCP1: 0000000000000031

BCP2: 0000000000000000

BCP3: FFFFF88002DD3180

BCP4: 0000000000000003

OS Version: 6_1_7600

Service Pack: 0_0

Product: 256_1

Pliki pomagające opisać problem:

C:\Windows\Minidump\062910-18517-01.dmp

C:\Users\Patox\AppData\Local\Temp\WER-30622-0.sysdata.xml

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid= … cid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

Zobacz co go powoduje:

http://forum.purepc.pl/FAQ-f8/Debugger- … 04416.html

jeszcze jedna rzecz są momenty że w komputerze chociaż mam niewielkie zużycie procka i pamięci nagle niemoge pisać,myszką ruszać i jedyny sposób to następny reset i tak też często a co do tego programu to nie moge tego komputera teraz włączyć bo raz przy starcie wywaliło niebieski ekran, pare razy się tak zablokował i podczas włączonego ściągania raz niebieski ekran się wrzucił

PS czy to morze być wina zasilacza mam 400 V czy starczy taki?

Co jest w tym pliku dmp? W tym będzie odp na bsody, może wina sterownika, antywirusa.

Może coś się grzeje, sprawdź też temp.

Podaj model i resztę konfiguracji kompa, jak z podchodzi pod no-no name to warto wymienić.

niewiem co było w pliku dmp ale wiem czego była przyczyna

jakiś czas temu musiało się spięcie zrobić (najpewiej przy wymianie płyty głównej i dioda się spaliła) nic się niegrzeje i teraz się nie wyłącza lecz przez miesiąc jestem skazany na ten słabszy dysk 80 GB i wraz ze sterami teraz mi się pulpit,pasek i programy około 2 minut włączają lecz to wina pewnie szybkości dysku dysk ma pare lat jeszcze ze starej płyty więc sprawa rozwiązana

a skanowałeś kompa antywirusami?

jakimi>

żeby się nie okazało że na tamtym dysku masz wirusy i jak go podłaczysz to problemy wrócą.

Podałem program który pokazuje przyczynę, wystarczy go użyć.

Wrzucił byś screen ze smart dysku.

no jak mam ci podać jeżeli jes spalona dioda niewykrywa go bios wogle niedziala poszedł do serwisu i 2 wiem że wolno będzie włączał się na windows 7 64 bitowym bo czytałem podobneo typu tematy że małl dysk i wolniejszy przez to