Resety, bledy podczas grania- wina to karta graficzna?

Witam mam taki problem od dłuższego już czasu (pól roku ponad), mam bardzo częste resety kompa.Wystarczy, że siedzę sobie na kompie a ten potrafi sie ni stad ni zowąd zresetować. Grając w gry które powinny mi działać. Np call of duty. wyrzuca mnie co jakis czas do windowsa. Dzisiaj grałem w Americas Army i wyskoczył mi taki komunikat:

Czy to moze byc wina karty graficznej??Z góry dziękuję za pomoc.

Próbowałeś zmienić sterowniki? Jaki masz zasilacz?

nie sądzę by to była wina karty graficznej, sprawdziłbym 3 następujące podzespoły :

-zasilacz

-ram test w programie memtest

-płyta główna - stan kondensatorów (czy nie są napuchnięte).

a wiec tak:

zasilacz- widze na nim: PRL -PSU 300W

ram. mialem rozne ramy i kazdy tak samo dzialał czyli sadze ze to nie koniecznie to

płyta głowna- kondensatory? zaraz sprawdze

a co do sterowników to mialem juz wszystkie jakie tylko pasuja pod moja grafike lacznie z Omega Drivers

Moge jeszcze dodać, że czesto wyskakuje mi niebieski ekran z zrzucaniem pamieci fizycznej.

musisz zaopatrzyć się w alternatywny zasilacz.

a to nie dotyczy karty graficznej czy tez plyty głównej??

nie koniecznie, może sypać się choćby zasilacz, oczywiście możesz przeinstalować sterowniki.

History: UObject::ProcessEvent <- (AGP_HUD Bridge.AGP_HUD, Function AGP.AGP_HUD.PostRender_Stage2) <- HUD Internal


Failure: FPlayerSceneNode::Render

To sie tyczy pamięci AGP sprawdź w biosie jaką masz ustawianą do gier musisz mieć co najmniej 128 Bo będzie problem

Jak wejdziesz do biosu to tej pamięci nie będzie widać wciśnij ctr+F1 i jak się nie mylę 3 od góry na dole będzie pokazane

nie wiem czy to o to chodzi ale wszedlem w CHIPSET CONFIGURATION

i tam znalazlem to

AGP MODE Auto

AGP APERTURE SIZE 64MB

chodzi o te 64?? tu ma byc 128??