Resety komputera w grach, pod obciązeniem nic

Witam! Mam problemik z moim pc, mianowicie jak gram w jakąś bardziej wymagającą gierke to po 3 - 4 minutach gra się wyłącza (zwis i pulpit), bez żadnego błędu, czasami też komputer sam się resetuje.

Zrobiłem test karty, 7600GS + Zalman, podkręcona na 645/1610 (standard 500/1400), programem Video Card Stability Test i chodziła 30 minut bez żadnego problemu, tylko temperatura była ok 85*C :expressionless: w spoczynku jest 50*C. Zrobiłem też test Orthosem ramków i procka, chodził 1h bez błędów, temperatura procka 67*C. Procek niekręcony Pentium D 805 2,66GHz. Ramki 2x 512MB Nanya. Jutro zapuszcze na pare godzin memtesta. CO może być powodem tych zwiech i restartów? Temperatura grafy? Dzieki za pomoc.

Zdecydowanie za gorąco :wink: Kup jakieś chłodzenie do budy,na procka i na grafę :slight_smile:

Też tak myślałem, ale raczej wymienie tylko paste na grafie, bo kiedyś temperatura nie przekraczała 50*C w stresie. Odkurzyć kompa jeszcze trzeba. Zaraz się za to zabiore i wtedy zobaczymy jakie temperatury :slight_smile:

Mam tą samą kartę…zegary 639/1710 … po 30 minutach AtiToolu 66* … więcej nie próbuje nawet skoczyć :stuck_out_tongue: przeczyść wentylatory.

Przeczyściłem i teraz jest max 66 pod obciążeniem :slight_smile: 45 w spokoju. Zobaczymy jak tam w grach.

Ed. Niestety dalej to samo, obniżyłem nawet takowania karty ale dalej to samo ;/ Zwiechy przypominają coś jakbym przekręcił rdzeń karty, problem w tym, że gra się już nie odwiesza jak to ma w przypadku rdzenia ;/

Daj rdzeń np. na 600MHz. Obniżaj taktowania i sprawdzaj. Masz jakieś radiatorki na pamięciach ?

Tak mam… Ale po rozebraniu komputera wcale nie wydają się takie ciepłe, no z pewnością nie mają 80 stopni.