Resety PC przez rozlaczanie/laczenie z internetem

witam . juz jakis rok temu mialem taki problem , ze gdy rozlaczalem sie z internetem (kilkalem na ikonke polaczenia >> rozlacz) komputer sie resetowal i ponownie uruchamial . nie wytrzymalem i zrobilem format . na kilka miesiecy pomoglo lecz klopot znow powrocil . srednio wiem dlaczego ten problem wystepuje . dzis odnotowalem rowniez , ze pc resetuje sie tez przy probach polacznia . dopiero za ktoryms razem udalo sie mi polaczyc . nie wiem co jest przyczyna . z tego co narazie wyczytalem moga to byc takie rzeczy jak : uszkodzony port usb (mam 6 portow i pok kazdym dzieje sie to samo) , kiepski zasilacz (moze?) albo uszkodzna plyta glowna . moj modem to thomson speedtouch 330.

mymodemid4.jpg

prosze o pomoc .

Zacznij może od zainstalowania nowszych sterowników do Twojego modemu.

Zobacz co widać w podglądzie zdarzeń-chodzi o błędy systemowe.

Sprawdż czy masz pliki minidump w C:\Windows a jeżeli nie to zerknij na TO

  1. sterowniki wygladaja na najnowsza wersje

  2. w c:/windows/… znajduje sie katalog minidump

  3. mozesz mi powiedziec co dokladnie mam opisac w podgladzie zdarzen ? mam kilka bledow w zakladkach aplikacje oraz system

Złączono Posta : 22.06.2007 (Pią) 16:50

Złączono Posta : 22.06.2007 (Pią) 16:51

odkopuje mój stary temat ze względu iż ten problem znowu mnie nęka i muszę tracić przez to cierpliwość . problem daje się również we znaki przy podłączaniu się do sieci . jest to bardzo uciążliwy problem .

help me :slight_smile: