Resety przy starcie komputera

Witam. Po przejściu procedury POST komputer mi się resetuje. Nie sądzę by była to wina systemu(pisząc ten temat siedzę na starej płycie głównej[ASRock K7VT4a+] na której mam przełożone podzespoły) bo nawet jak chce formata zrobić to po tym jak instalator ładuje pliki też następuje reset. Tak samo jak próbuje odpalić z bootowalnej płyty windows xp live. Pożyczałem od kolegi nawet zasilacz ale to nic nie dało bo wcześniej miałem problemy że resetował się po tych paskach w xp i pomagało głównie wtedy wyjęcie baterii. Mój zasilacz to EC 300X1 - 300W a który pożyczyłem to nie wiem jakiej marki ale ma 450W bodajże albo 400. Wiem że one znajdują się na czarnej liście ale nie mam za bardzo od kogo pożyczyć takiego rekomendowanego.

Mój sprzęt to:

Płyta główna: Asus A8V Deluxe

Procesor: AMD Athlon 64 3000+ 1,8 GHz s939

RAM: 2x1 GB DDR1

Karta graficzna: Asus Radeon HD 4650 1 GB AGP

Przede szystkim wymień zasilacz na Fortrona. Koszt duży to nie jest, ponieważ kupisz ten zasilacz za ~50 zł. Ewentualnie problemem może yć RAM.

przemo20 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.