Resety ustawień Counter-Strike'a

Mam problem z grą Counter-Strike. Czasem po wejściu do gry ekran jest ciemny, mój nick w grze zmienia się na “unnamed”. Ogólnie wszystkie ustawienia zmieniają się na początkowe.

Czym może być to spowodowane??

Może spróbuj kliknąć prawym na folder “cstrike” (jest tam gdzie zainstalowany jest “kanter”), właściwości i dalej zaznaczyć “Tylko do odczytu” i “Zastosuj”. Następnie odznaczyć i znowu “Zastosuj”.

Może pomoże.

Wystarczy że wejdziesz do folderu cstrike i zmienisz właściwości config.cfg na “Tylko do odczytu”. Pamiętaj aby zmienić najpierw nick w tym pliku i zapisać, dopiero wtedy dajesz sam odczyt. Nie wiem po co kolega wyżej kazał zaznaczyć i odznaczyć:/ Zaznaczasz odczyt dla config.cfg i tyle:)

Chyba nie zrozumiałeś w czym leży jego problem.

Jak zaznaczy tylko do odczytu, to nie będzie mógł zapisać wy edytowanych opcji (czyli właśnie tak jak ma teraz). Więc jak odznaczy “tylko do odczytu”, automatycznie będzie mógł wprowadzać i zapisywać zmiany.

Ale ja mogę zapisywać te opcje. Czasem tylko następuje reset tych opcji.

zrób sobie własne ustawienia w innym pliku userconfig.cfg i mu nadaj atrybut tylko do odczytu, a na końcu config.cfg dopisz linijkę exec userconfig.cfg

pozdro

Sory, mój błąd. Nie doczytałem że czasem :stuck_out_tongue:

Sposób kolegi wyżej jest dobry, ale jak nie chcesz tak się bawić i nie jesteś obeznany w konfiguracji tekstowej. To po prostu włącz grę, skonfiguruj sobie jak tam chcesz, zapisz, wyjdź z gry i plikowi config.cfg nadaj wtedy atrybut tylko do odczytu.