Resident evil 4 pc - czy warto kupic

ma ktos juz z WAs warto kupic?

Mój kolega sobie to kupuje, ale grał :wink:

I ja Ci polecam (on by też tak zrobił)

Tak wychwala tę grę, że już mi się nudzi troszkę jego biadolenie :smiley:

Wieć chyba warto kupić…

Podobno ma się laserowy celownik :smiley: i jeszcze można kopać 8)

Hmm wiesz ten Resident znacznie odbiega od poprzednich części zauważysz bardzo dużo zmian ale naprawde gorąco polecam

Powiem Ci tak:

grałem na gamecube w tą grę, potem na ps2:

grę warto kupić dla wioski ==> po prostu świetny klimat, czasem zabawnie, strasznie: po prostu świetnie.

Niestety im dalej w głąb (tak od 40% gry) gra staje się zwykłą strzelanką i jest to niestety strasznie nudne.

Ale warto kupić dla tej wioski ==> po prostu ideał

Ta gra już jest na PC ??? bo pisza że dopiero we wrześniu

Niema jeszcze.

Co do tematu to ja ta gre jak bedzie premiera kupie na pc…coprawda mam ja na gamecube i ja przeszedlem ale jestem fanem seri i kupie ja po to by zobaczyc jeszcze leopsza grafike niz na gamecube(coprawda na gamecube tez byla swietna ale czuje maly niedosyt).

Ogolnie polecam gre,jest swietna i klimatyczne i czasami straszna !!

POLECAM

Podobno we Wrześniu ale miała być też pod koniec 2005, ja jestem fajnem seri ale nie grałem jeszcze w 4 wiec czekam :slight_smile: wer. Piec.

Szkoda ze juz nie ma naszych kochanych truposzków :smiley:

P.s. Kupie napewno jak DVD załatwie:) chyba ze wersja CD bedzie :slight_smile:

A da się w niej przestraszyć tak jak w doom3 czy też F.E.A.R.?? jeśli tak to super ale ja i tak ja kupie :slight_smile:

hmmm…powiem Ci tak,jest bardzo chory klimat jak lubisz chore klimaty to kup.

Ale najpierw musisz sie w czuc ten klimat,mowie ci czad poprostu :mrgreen:

dokładnie :mrgreen:

ale nie zgodzę się z tym Aju: (tak od 40% gry)

Dla prawdziwych smakoszy gier to gdzieś od 20/25% już się nie chce grać

F.E.A.R przeszłem 2 razy :slight_smile: jak dla mnie ta gra nie jest straszna pewnie, dlatego że grałem z bratem :smiley:

Mi chodzi że tylko wioska trzyma klimat.

Po wyjściu z wioski to można powiedzieć iż to zupełnie inna gra nie warta zakupu. Nudna i monotonna.

A kiedy dokładnie wychodziło się z wioski? Dokładnie nie jestem w stanie stwierdzić: może 30 - 40 % gry (może mniej - po prostu dokładnie nie pamiętam ale nie było to zbyt długo)

Klin ja takie gry jak Doom3, F.E.A.R i manhunt nie usowam z MOjego komputera :lol: wiec taki Resident też by sie przydał.

Merxor powiem ci tak że w F.E.A.R. nie sprzestraszyłem sie tyle razy co w doom3 ale nie mówie że F.E.A.R mi sie nie podoba sam ja przeszedłem chyba z 4 razy i to jeszcze na moim kompie gdzie sie z lekka cieło aha i jeszcze diś dnia pamietam ten momęt jak dziewczynka wyskoczyła mi w kanale wentylacyjnym poprosty wuwalilo mnie z krzesła wyłavczyłem gre i poszedłem nadwór :slight_smile:

A Sa w tej grze jakieś ciekawe bronie typu nóż albo jakies kije, siekiery, itd… czy tylko bron palna??