Resident Evil 4 Problem z Patchem , pomocy!

Witam wszystkich!

Byłem spokojnym graczem tej gry na PS2 , jednakże playstation 2 zaczęło szwankować i niestety nie mogę się cieszyć tą grą. Kupiłem więc edycje gry na PC , włączam a moim oczom ukazała się okropna grafika. Słyszałem że jest Patch poprawiający, jednakże gdy chcę go zainstalować wyskakuje mi błąd że żadna gra na tym komputerze nie potrzebuje patcha :frowning: Nie wiem co mam zrobić , nie mam edycji z SuperSellera w której jest zainstalowany patch, mam wersję bez. Oto screen z pierwszej minuty grania, to znaczy przed chatką : http://img529.imageshack.us/img529/6070/resident10080001.jpg Chyba tak to nie wygląda po spatchowaniu, co nie? Czekam na pomoc…

A twój komputer spełnia wymagania gry wiesz te przynajmniej minimalne?

Tak ,

Wiem że najlepszy nie jest (bo jestem konsolowcem bardziej) , ale RE 4 powinien udźwignąć

Procesor: 2.0 Ghz

Karta: ATI RADEON 9600 (256mb)

Ram: 1 GB

Miejsce na dysku mam.

To w takim razie ja nie wiem , liczę że ktoś mi pomoże i z góry dziękuje za pomoc :frowning:

A czy gra działa w miare płynnie ,nie zacina się nic:grafika ,dzwięk…

Tak, ja gram na rozdziałce 1024x768 i chodzi dobrze, płynnie i w ogóle, tyle że grafika bardzo słaba, a wiem że patch poprawia :frowning:

Przenoszę do odpowiedniego działu.

Ok, ale widzę że nadal nikt nie wie jak ten problem rozwiązać :frowning: Jestem załamany :frowning: