Resident Evil 4

Zalozylem ten temat poniewaz kupilem sobie Gamecube no i pierwsza moja gra jaka zakupilem jest Resident evil 4 .Mi osobiscie gra sie bardzo podoba jestem wrecz nia zachwycony.Chcialbym poznac wasze zdanie na jej temat .(pytanie jest skierowane do posiadaczy gc)

Widzialem pare skrionow na ps 2 i grafika nieprzedstawia nic wspanialego…na gacka to lepiej wyglada !!dlatego tez na ps 2 sobie jej niekupie .


widze ,ze ktos dal w ankiecie ‘‘totalna klapa’’ chcial bym poznac argument tej osoby dlaczego ta gra jest totalna klapa .

Prosil bym o to jak ktos oddaje juz swuj glos w ankiecie to niech rownierz napisze swoje argumenty bo bez tego niemamy o czym rozmawiac…

Dobra ,mozna pograc


Ja to zaznaczyłem ponieważ moim zdaniem nie ma NAJLEPSZEJ gry zawsze jakaś gra ma wade :D:D:D:D

Dobra odmiana od starych residentów

grałem na game cube - gierka juest super miodzio i /cenzura/

z utęsknieniem czekam na wersję PS2 aby móc pograc w chaci :smiley:

tak jak napisalem ,na ps 2 niebedzie takiego miodu pod wzgledem grafiki :frowning:

:frowning: :frowning: :frowning:

nie tylko grafika liczy się w grach - pamiętaj o tym

ale akurat w tej najwiekszym postepem jest wlasnie grafika

Heh ale chyba lepiej jak gra jest jednoczesnie fajna i z dobra grafika? Gdyby wszyscy twierdzili że grafika sie nie liczy w grach to bysmy staneli na etapie Pong’a.

Zagłosowałem na Dobra ,mozna pograc , każda czesc seri RE naprawde mi sie podobała(nie mówie tu o tch badziewiach na pistolet), jak dla mnie to jesli konsola to tylko GC.

oczywiscie ,ze jest lepiej ,a na szczescie resident evil 4 posiada jedno i drugie .

i jak na mozliwości PS2, również posiada dobrą grafike - a do czasu premiery (październik '05) na pewno zostanie jeszcze podciagnięta - capcom nie wydaje niedopracowanych gier, zwłaszc za takich hitów :!:

Ale PS2 nie jest w stanie pod wzglendem technicznym wyświetlic lepszej grafiki od GC. :slight_smile:

A jakieś screeny z RE moglibyście podrzucić i fabuła cośik się zmieniła?Ja przeszedłem 2 i 3 Nemesis tylko ale jest ok

prosze:

http://www.residentevilfan.com/gallery/ … ci=13&st=1

Farmerzy itp.gadziny a to dobre a fabułka jak się przedstawia?

tak,teraz juz niezabijasz zombie tylko pojechybych wiesniakow itd.

Twoja misja to uratowac corke prezydneta bo porwala ja jakas nieznana banda i tropy prowadza do wioski gdzies w europie .Gdy dojezdzasz na miejsce samochodem (z kompanami) idziesz sie troche rozejrzec…i po chwili slyszysz samochud sepchniety do rzeki…niemasz drogi odwrotu jestes sam…pozostaje isc tylko przed siebie z pistoletem i zabijac … .

Tak pokrutce prezentuje sie fabula i jest ona bardzo fajna ja osobiscie jestem nia zauroczony i uwazam ,ze jest to najlepsza czesc RE i ciesze sie ,ze juz niezabijamy zoombie bo bylo juz tego za duzo w 4 czesci nasi przeciwnicy jako tako staraja sie myslec otaczac nas i odcinac nam wszystkie drogi ucieczki i wtedy zabijaja przeruznymi nazedziami poczawszy od noza a skonczywszy na kosie poprostu rewelacja :lol: :lol: