Responsywny Top/Logo

Mam problem z dostosowaniem Grafiki (1380x460 px) w szablonie Hueman.

 

Chodzi o to, że Logo jakie wgrywam, domyślnie, przy dużych rozdzielczościach jest przyległe do lewej krawędzi strony i niewielkich rozmiarów.

Dopiero gdy strona jest odtwarzana w rozdzielczości ok 700px (tablet) grafika się wyśrodkowuje, i wypełnia całkowicie obszar (dostosowuje swoją wielkość), i odpowiednio wraz ze zmniejszaniem rozdzielczości wyświetlania (inne urządzenia mobilne) logo się pomniejsza.

Konkretnie chodzi o to, by efekt dostosowywania wielkości grafiki uzyskać przy każdej rozdzielczości, nawet tych większych, a nie tylko poniżej 700px. [Tak by obraz był rozciągnięty do szerokości strony i wyśrodkowany.]

 

Próbowałem zmieniać wartości w szablonie dot. responsywności, jednak nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów. Co prawda udało mi się powiększyć grafikę, jednak na stałe. O ile w kilku popularnych przeglądarkach można było jakoś przełknąć efekt końcowy, to w IE7 nie da się tego inaczej opisać jak tragedia.

W tym szablonie można tylko dodać logo tekstowe, ewentualnie znajdź id danego loga i dodaj do niego margin: auto !important;.

Czyli chcesz skalować grafikę względem szerokości strony lub kontenera, a na IE7 grafika robi się poszarpana?