Restart awaria i blad?

hej

mam pytanko bo zrestartowal mi sie dzis juz kilka razy komp tak sam z siebie i pozniej pisze ze odzyskal on sprawnosc po awari i sprawdzilem sobie sygnature bledu bylo cos takiego

czym to jest spowodowane

Dysk lokalny C:>właściwości>narzędzia>sprawdzanie błędów i kliknij

na …sprawdz…

prawdopodobnie pojawiał ci się bluescreen i odrazu się resetował. Wyłącz reset po pojawieniu sie bluescreen. Własciwości mojego komputera, potem zakładka zaawansowane, ustawienia raportowania i odzyskiwania i tam odchacz Automatycznie uruchom ponownie i jak znowu ci sie to pojawi to dokladnie podaj co ci wypisuje

Sprawdz to:

hejka pisalo cos takiego napisz tak w skrocie

pomozcie bo zrobilem formata i znowu sie to stalo akurat instalowalem emule jak sie zrestartowal

a wieć sprawdz:

  1. pamieć RAM programem MemTest32

  2. sprawdz czy wszystkie sterowniki sa podpisan cyfrowo

start=>> uruchom

verifier
  1. Załaduj MBR wejdz do konsoli odzyskiwania i użyj komendy MBRFIX

  2. nie używaj pliku stronicowego

a troszke jasniej? mam na mysli punkt 2 3 i 4 jak to mam zrobic

  1. start=>> uruchom

verifier i klikasz 3 dalej

  1. startujesz z płyty systemowej, gdzie musisz w BIOS-ie ustawić Boot-owanie jako pierwsze CDROM i przechodzisz do konsoli odzyskiwania klikając R i wpisujesz komende FIXMBR a następnie exit

4)Panel sterownaia=>> System=>> Zaawansowane=>> Wydajność=>> Ustawienia=>> Zaawansowane=>> Zmień i ustaw Bez pliku stronicowego

i to pomoze bo ja juz formata robilem dzisiaj i myslalem ze bedzie oki ale i tak sie zrestartowal;/ a i mam jeszcze pytanie do tego programu memtest32 jak sie nim oblusgiwac bo tam jakas dyskietke chce czy cos

musisz stworzyc dyskietke i zniej wystartować, taki test trwa min.50 minut, czy dokładałeś jakiś sprzęt??

hmm nie kiedys tylko dysku nie podpiolem do zasilacza i wlaczylem kilka razy i wyskakiwal blad pozniej jak sie skaplem podlaczylem dobrze to zalaczyl sie tylko strasznie sie mulil wiec zrobilem format i 1 dzien dzialal dobrze a pozniej zaczol sie restartowac :frowning: nio i dzis tez robilem formata ale widze ze lipa i tak:(

czy wszystkie sterowniki sa podpisane cyfrowo???

wiesy ale nic nie pisze daje na wyswietl istniejace ustwienia i tam oproc pula specjalna sledzenie puli itd nic nie ma

musisz przejsc przez ten kreator on sam Ci wyswietli

kamaa w ta dyskietke ktora jest potrzebna to ma byc startowa czy jak??

czysta dyskietka na która wgrywasz program i w BIOS-ie ustawiasz pierwsze Bootowanie Flopy

sprawdzilem nie ma bledow mam pytanko bo juz nie mam sily do tych formatow cos mi sie wydaje ze po formacie zostaja jakis wpisy w rejestrze jesli skasuje wszystkie partycje i utowrze je od nowa to bedzie tak jak 1 dnia gdy dostalem kompa i zainstalowalem system zero problemow bo komp ma niecalem 2tyg;/ bo robie nie formata i instalacja od nowa nie przynosi skutkow wiec tak mysle jakbym skasowal wszystkie partycje i od nowa zrobil formata da to cos wtedy?

  1. sprawdz czy nie masz konfliktu sprzętowego??

  2. czy wszystkie sterowniki sa podpisane cyfrowo??

  3. co sie tera dzieje czy wyświetlają sie błędy??

  4. jaki masz sprzęt, jakie karty rozszerzeń??

  5. sprawdz to

znalazlem troszke tych sterownikow niepodpisanych cyfrowo co mam teraz z tym zrobic?

Oto ich lista…

http://img451.imageshack.us/my.php?image=steryniepodpisane3zd.jpg

jesli chodzi o sprzet to nic nie dokladalem w menaderze urzadzen pisze ze wsjo jest podlaczone i zainstalowane i wlaczone

nio bledy sie wyswietlaja glownie ten 0x0000008e i czasami 0x00000050

a i nie chca sie zalaczyc takie programy jak RegCleaner XPtuning sa w procesach ale nie dzialaja;/

wyłącz po kolej dany sprzet, karte dzwiekowa itp. aby sprawdzić który sprzęt doprowadza do konfliktu, problem być może po stronie sterowników które nie sa podpisan cyfrowągdzie wskazują na to w/w błedy