Restart kompa przy uruchamianiu

Witam!

Mam ostatnio BARDZO DUŻY PROBLEM… a właściwie dwa z powodu jednego…

Komp dziś chodziłe bez zarzutu… aż do momentu, gdy ściągnołem update do Zone Alarm… ale nie o to chodzi… po zainstalowaniu nowej wersji zwlekałem z rstartem kompa, który kończył instalke updatu… w pewnym momencie komp się sam zrestartował! Po samoczynnym restarcie uruchmił się ponownie… gdy zaraz po obrazku WINDOWS XP pojawiła się myszka na ekranie MOMENTALNIE ZNOW SIE ZRESTARTOWAŁ !!

I tak w kółko…

Postanowiłem uruchomić go w TRYBIE AWARYJNYM…uruchomił się… co wyklucza zepsute RAMY i ZASILACZ…

Chce go znów uruchomić normalnie… nic z tego… restartuje się w tym samym momencie…

Pożyczyłem od kumpla RAMY… To samo się dzieje co powyżej na Jego RAMACH… awaryjny chodzi, a NORMALNY nie…

Oddałem mu Jego RAMY i podłączam moje… i tu znowu katastrofa… tak jak i w awaryjnym jak i w normalnym pojawia mi się bluescreen z informacją o błędzie, ale nie jest on podany… aha… gdy chciałem włączyć komp na Jego ramach to równierz wyskoczył bluescreen… u niego teraz chodzi wszystko dobrze…

  1. Dlaczego RAMY nie działają?

  2. Dlaczego komp się restartuje?

Jest jakieś wyjście czy raczej oddanie kompa do servisu?

Podaj jakiego rodzaju to jest błąd, wiecej informacji. Bluescreen ale co na nim jest. Twój problem napewno nie dotyczy sprzętu RAM, zasilacz etc. to winda…

Co jeszcze instalowałes ostatnio oprócz Zone Alarm ?

Dzięki fubbu za porade, ale problem już rozwiązany…

Użyłem płytki z WINEM :smiley: do naprawy systemu… tryb awaryj uruchomił się… a p;otem w geście rozpaczy tylko format c:

pomogło…

nie chce znać nawet przyczyn tego ERRORU…