Restart komputera-czy to HaxDoor?

Witam.

Problem polega na restertowaniu się komputera (w czasie przeglądania internetu lub chwilę po wyjściu z neta).

Pojawia się błąd:

Komputer odzyskał sprawność po poważnym błędzie:

bdco8.jpg

Kierując się radami użyłam debuggera i otrzymałam coś takiego:

Wklejam miniatury, bo nie umiem wkleić tego raportu i musiałam zrobić screeny:

pierwszyld8.th.jpg

drugitp9.th.jpg

trzeciye2.th.jpg

Niestety nie umiem przeanalizować tego raportu.

Uzywałam szukajek i wyszło mi,że plik win32k.sys może być odpowiedzialny za błąd pamięci -niedawno była sprawdzana memtestem,

za kartę graficzną-nie instalowałam żadnych nowych sterowników, za brak aktualizacji-komp jest aktualizowany na bieżąco, za błąd w drukarce lexmark-nie posiadam takowej. Po prostu miliony przyczyn-nie do sprawdzenia dla laika.

Na stronach MS wyczytałam, że przyczyną mogą być dwa wirusy-jednego wykluczyłam (wystarczyło sprawdzić ukryte pliki wg wskazówek)

A przy drugim-HaxDoor-nie ma porad, jak sprawdzić, czy się ma wirusa, tylko napisali, żeby pogrzebać w rejestrze i popodmieniać klucze. Jestem zielona, jeśli chodzi o komputery i zanim oddam kompa do serwisu, żeby pogrzebali w tym rejestrze, chciałabym się upewnić, że mam lub nie tego wirusa.

W jaki sposób mogę to sprawdzić?

Albo co mogę jeszcze zrobić, żeby wyeliminować restarty?

Może ktoś wie konkretnie co to za bład i umie przeanalizować raport z debuggera?

Trochę przydługi ten post, pewnie nikomu nie bądzie się chciało go czytać :slight_smile:

Ale bardzo proszę o pomoc :smiley:

Użyj ATF-Cleaner – wyczyści tempy.

Wklej logi z Hijacka i SilentRunners > http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654 :slight_smile:

To chyba nie chodzi o tempy, bo po każdym restarcie komputera pliki powracają.

Pozdrawiam.