Restart komputera - Kernel-Power 41 (63)

Witam. Tak jak w temacie mam problem z restartem komputera. Restartuje się on kiedy nic nie robię, przeglądam youtube albo gram w grę, bez znaczenia. Z podglądu zdarzeń widzę, że to Kernel-Power, czytałem na innych fora że jest to odpowiedzialne za sekcję zasilania, sprawdziłem miernikiem napięcia i są wszystkie w normie oprócz jednego ( +5V PG oznaczane również jako Power Good lub Power_OK) mam stałe 4.61 V, formatowałem komputer, zainstalowałem ubuntu i czasami się tylko ścinał ale na tyle że byłem w stanie go wyłączyć poprzez skróty klawiszowe, dzisiaj zainstalowałem znowu Windows, i zaczął się restartować sam, zrobiłem log z hwinfo i akurat się zresetował także proszę, https://megawrzuta.pl/download/326c72cdc435b36b9a1e41c92a8d33d6.html. Jakieś porady ? Te problemy zaczęły się od czasu zakupu dysku ssd, ale to raczej zbiego okoliczności bo zmieniłem na hdd i to samo. specyfikacje
RAM 2x4 GB DDR3 1333 mhz, Nvidia Geforce GTX 650 , płytę główną ASRock 970 Pro3, procesor AMD FX-4100 i zasilacz LDLC 80 BRONZE 650W ATX, ssd Apacer 256GB 2,5" SATA SSD AS350 Panther