Restart komputera podczas ładowania systemu

Witam.

Mój problem zaczął się gdy odinstalowałem z Windowsa felerną aktualizację KB977165, która powodowała błąd (opisano na DP

http://www.dobreprogramy.pl/Microsoft-wycofuje-poprawke-wywolujaca-BSOD,Aktualnosc,16562.html

). Teraz gdy włączam komputer zaraz następuje restart i tak w kółko. Dodam, że tryb awaryjny nie działa (też następuje restart podczas ładowania). Nie wyskakują żadne BSOD-Y. Nie mam pojęcia co teraz zrobić. Mam na komputerze wiele danych potrzebnych mi do pracy. Jak przywrócić system spowrotem do działania, może ktoś wie jak mi pomóc i obejść się bez formata?

Włóż płytę Windowsa i uruchom konsolę odzyskiwania, wpisz komendę “chkdsk c: /F /R” może coś to da, a najlepiej jakbyś wymienił pliki z pod system32\config tj SYSTEM, SOFTWARE, SAM, DEFAULT, SECURITY. Zamienne znajdują się pod ukrytym folderem na dysku C: System Volumine Information. Tu masz opisane http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=14270 pod hasłem “Przywracanie uszkodzonego rejestru”

Komenda którą podałeś nie działa:(

“parametr nie jest prawidłowy”

powinna działać wpisałeś oczywiście bez tych znaczków “”?? tj chkdsk C: /f /r

Miałem podobny problem, pomogła modlitwa. :smiley: A tak na poważnie to sformatowałem dysk ale widzę ze raczej Ty nie będziesz z tego korzystał.

tak wpisałem bez znaczków i wyskakuje że parametr nieprawidłowy

PS: znalazłem tu:

http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=14270&st=0entry94619

temat: “Windows nie może startować: Automatyczny restart” jest to właśnie mój problem lecz nie wiem jak użyć tego polecenia bo wyskakuje że “system nie może odnaleźć określonego pliku lub katalogu”

To nie wina aktualizacji KB977165, tylko rootkita:

http://www.hcsl.pl/2010/02/oto-szkodnik … blemy.html

http://technologie.gazeta.pl/technologi … ii_XP.html

Witam ponownie.

Problem rozwiązałem instalując system na nowo. Wszystkie próby naprawy oraz wasze porady zawiodły niestety. Mimo wszystko dziękuję wszystkim za pomoc i zainteresowanie moim problemem. Pozdrawiam :smiley:

PS: Temat można zamknąć.