Restart komputera podczas ładowania systemu

Witam,

Mam problem z komputerem. a mianowicie z jego uruchomieniem. Komputer posiada Win7 x64 prof. i podczas ładowania systemu resetuje się wraz z pojawieniem się “tych kulek kolorowych” animacji uruchamiania systemu. Komputer uruchamia się ponownie i jest jeszcze do wyboru narzędzie naprawy systemu… ale ono nic nie pomaga. Po włożeniu płyty z win. i kliknieciu napraw komputer też nic nie daje tylko pokazuje się raport :

 

Dysk systemowy = \Device\Harddisc0

Katalog Windows = F:\windows

Uruchomienie programu AutoChk = 0

Liczba głownych przyczyn = 1

 

próbowałem przywrócić system z Dn: 11-10-2014, bo wtedy był ostatni pomyślny rozruch, ale nie mogę przywrócić bo wyskakuje mi błąd:

 

Instrukcja spod 0xfb77ca53 odwołuje się do pamięci pod adresem 0x05b4b88. Pamięć nie może być read.

 

dodam jeszcze że przy odzyskiwaniu systemu przy tej dacie pisze Krytyczna aktualizacja, o ile to coś wnosi do rozwiązania problemu.

Proszę o pomoc, bardzo zależy mi na dokumentach zapisanych na tym komputerze. 

Najlepiej przed próbą naprawy komputera odzyskać dokumenty za pomocą płyty LiveCD czyli systemu uruchamianego tylko z płyty np. HirensBoot, prawie każda dystrybucja Linuxa czy płyty ratunkowej do czasopisma Komputer Świat.

Tak jak poprzednik, ściagnij livecd dla linux, i uruchom go by zgrać pliki na pendrive/płyte/inny dysk.

Przy okazji, mozesz uzyc narzedzia norton ghost do stworzenia obrazu systemu - wtedy gdy sie cos zawiesi mozna przywrocic ten obraz sprzed blędów.

A plyta z windowsem i odzyskiwanie nie pomoglo?