Restart komputera przed uruchomieniem Windowsa

Witam.

Słuchajcie mam taki oto problem, pomóżcie.

Koleżka przyniósł mi swój komputer zebym spróbował zainstalowac Windowska XP SP2 bo po każdym włączeniu komputer sie restartuje.

Wyglada to tak ze właczam kompa Windows ładuje sie tak jak powienien jest wszystko ok, pojawia sie niebieki ekram Zapraszamy po czym na dosłownie pół sekundy pokazuje sie niebieski ekran z napisami o problemie i komputer sie restartuje. Zmienilem w biosie zeby odpalał z płyty, chcialem sformatować i wgrac nowego Widowsa. Napęd zaczyna pracowac po czy znowu restartuje sie komputer nawet jednego pola z instali windowsa nie było. W biosie zmienilem spowrotem na dysk i po kilku razach pojawil sie komunikat:

"Proces systemowy

C:\Widows\system32\Isass.exe zostal nieoczekiwanie zakończony z kodem stanu 1073741819, system zostanie uruchomiony ponownie"

To na tyle komunikatów czyli tak

  1. Nie można uruchomić windowsa bo sie restartuje komp

  2. Nie można zrobić formata z instalki widowsa

  3. Nie można zainstalowac nowego

Komputer był w serwisie na gwarancji i własnie z niego wrócił.

Co sie dzieje, czy ktos mi pomoże? HELP…

sprawdź w biosie jakie są temperatury, napięcia, przywróć domyślne ustawienia biosu(load optimal settings/setup default

Mogą być problemy z pamięcią, procesorem, zasilaczem lub innym sprzętem.

Przed ładowaniem nowego systemu odłącz niepotrzebne dodatkowe dyski/dyskietki itp.

Nie pomoże to odłącz komputer od sieci, wyciągnij bateryjkę z płyty głównej / wielkości 1 zł. / za godzinę włóż ponownie.

Sprawdź również to co napisał p/w @adio741.

DYSK

Dodane 31.07.2009 (Pt) 23:49

pusc testy MHDD

XMan , skoro komp na gwarancji to ma plomby, więc z bateryjką nici.