Restart komputera przy ładowaniu windows XP

Najprawdopodobniej jest to wina RAMu ale dla pewności radze to jeszcze sprawdzić przez podpięcie innej kości ( pożyczyć od sąsiada :wink: ). Wtedy to już będzie wiadomo na 100%.

Niestety format nic nie pomaga. Może głęboki format ale jakim programem. A może usunąć partycje i założyć na nowo ale szkoda plików na partycjach D i E. a nagrywarki nie mam. :lol:

Witam,

ludzie jak wam pomóc, kiedy Wy nie czytacie postów :!: lub czytacie ale nie wiecie ci czytacie :!:

Restarty są czymś spowodowane, wirus, problemy ze sterownikami, problemy z zasilaczami, ramem itp.

Tylko jak Wam pomóc jak nikt z Was nie pofatygował się wkleić kodów błędów :!:

Za to czytacie i stosujecie sie do porad w stylu, format c bądź głęboki format :hahaha: :twisted:

Witam miałem to samo, czyli: wszystko ładnie się wczytuje powinien być ekran wyboru użytkowników a tu “bęc” restart i tak w kółko. tryb awaryjny nie działał, więc postanowiłem wyłączyć resetowanie windows po błędzie(jest taka opcja pod F8) nic nie pomogło, Pomyślałem tylko format pozostaje skoczyłem do kumpla z dyskiem skopiować ważne plik dysk działał,żadnych bad sektorów itp. Wracam do domu i z pod Dosa wpisuję _format c:_a tu co komunikat **za mało pamięci** To się trochę zdziwiłem i przestraszyłem co zrobić z dyskiem, przypomniałem sobie,że kiedyś korzystałem z programu Partition Magic i tam tworzyło się dyskietkę ratunkową,odpaliłem kompa z niej i sformatowałem partycje C:("windosowską") zainstalowałem system od nowa i fryga. Jeszcze się nie spotkałem,żeby jakiś wirus(na pewno to był wirus) nie dawał sformatować dysku spod Dosa.

Proponuje pod Partition Magic(płatny :frowning: ),stworzyć te dyskietki(komputer poprosi o 2) z nich uruchomić kompa format,instalka systemu od nowa.

Testowałem wiele sposobów na tego gada przed formatem ale nic skutecznego nie znalazłem. Nie wiem czy u innych przyczyną na 100% też jest wirus ale u niektórych objawy są niemal identyczne jak u mnie może warto spróbować jeśli nie znajdziecie nic innego(najpierw próbujcie co wam do głowy przyjdzie)

Jest darmowa wersja Partition Magic i co lepsze działa spod DOSa http://pl.unidownload.com/filedownload- … k_514.html

http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=12532

To jest opis przyczyny . :))