Restart komputera przy logowaniu

(Tswmp) #1

Komp mi sie restartuje przy logowaniu. Zazwyczaj raz.Ale ostatnio poszedlem sobie do kuchni i troche mi to zajelo a komp sie jeszcze raz zrestartowal.

Komp jak w podpisie.

Heh a bledy (SYSTEM) mi wyskakuja taki:

1. Nie można uruchomić usługi RAM Driver z powodu następującego błędu:

Nie można uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub ponieważ nie są włączone skojarzone z nią urządzenia.

1. Nie można uruchomić usługi Prime95 Service z powodu następującego błędu:

Nie można odnaleźć określonego pliku. (program Prime95 odinstalowalem)

1. Kod błędu 1000007f, parametr 1 00000008, parametr 2 80042000, parametr 3 00000000, parametr 4 00000000.

(De Niro) #2

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... entry54481

(Tswmp) #3

I co z tego mam wyczytac?? Duzo pisze ale nic konkretnego

(De Niro) #4

a to że posiadałeś program jak w/w, i dana usługa nie została do końca usunięta, dlatego sprawdź co się dzieje w menadżerze urządzeń, start-> uruchom-> devmgmt.msc Menu-> Widok-> Pokaż ukryte urządzenia.(szukaj programu RAM Driver jak i jego składników)

Również sprawdź czy nie ma pozostałości w usługach systemowych, start-> uruchom-> services.msc

(Tswmp) #5

W menadżerze urzadzen tam gdzie byl RAM Driver jest tez EXTRA Driver

i w Usługach wylaczylem PRIME 95

(Monczkin) #6

Kapitan nie podpinaj się pod cudze tematy, zwłaszcza sprzed kilku miesięcy.

(Tswmp) #7

Próbowałem tez w Bios zaktualizowac z wersji 1.20 do wersji 1.50 ale to nic nie dalo. Zauwazylem ze kiedy Windows sie wlacza i pokazuje sie ikonka z kontem wlasciciela. To gdy nie klikne w ciagu 3-5 minut na ikonke komputer sie zrestartuje. Kiedys myslalem ze to raz i koniec. Zauwazylem to gdyz bylem zajety naprawa antenty pokojowej. A oprocz tego w tym samym oknie tam gdzie ikonka jest przycisk wylacz komputer gdy go naciskam pojawiaja mi sie 3 ikonki. Stan Wstrzymania - Wylacz Komputer - Restartuj komputer to jak klikalem wylacz komputer to komputer sie restartowal. Myslalem ze jakies funkcje sa poprzestawiane pod przyciskami. Ale Reset tez restartuje czyli prawidlowo dziala ale wylacznik nie.