Restart komputera przy rozruchu

Witam,

jak w temacie komputer przy włączniu przechodzi do informacji trybawaryjny ,tryb normalny,itd.i co nie klikne to przez chwile pokazuje się logo windowsa z tym paskiem ładowania systemu i po chwili następuje reset spowrotem do tej planszy tryb awaryjny uruchom normalnie itd. stało się to podejrzewam przy restarcie kiedy system instalował aktualizacje windows wtedy właśnie zresetowałem komputer bo ten się zawiesił nie wiem jak to teraz naprawić , z góry dzięki za pomoc ,pozdrawiam,dodam że mam xp profesional

Na tym ekranie jest jeszcze pozycja “Ostatnia działająca konfiguracja”. Spróbuj wybrać to.

niestety po kliknięciu tej opcji też reset nie wiem już co jest grane :frowning: mam dostęp tylko do biosu

Zauważyłem, że ostatnio dużo osób ma ten problem :confused: W tym i ja. Mogę Ci tylko powiedziec, że jak masz dwa systemy np xp i 98 to najpierw uruchom 98 potem zrestartuj kompa i uruchom xp wtedy zazwyczaj u mnie zaskakuje i działa. Jak to nie pomoże to niech xp restartuje się aż do skutku u mnie ok 4-5 razy i wtedy idzie dalej ładnie. Pozdrawiam.

W ostateczności poratuj sie formatem, ale tylko w ostateczności!

Nie ma sensu… próbowałem i nic… to samo.