Restart komputera

Witam. Otóż mam następujący problem kupiłem komputer parametry:

Płyta główna: MSI GF615M-P33

Procesor: AMD ATHLON II X4 Dual Core 620 4 x 2,6GHz

Ram: 2GB 1333MHz DDR3

Karta graficzna: GT220 1GB DDR3

Dysk: 500GB Sata II 7200

Zasilacz: 500W 12cm (pasywne PFC)

I przy graniu w jakieś gry lub robienie czegoś co obciąża procesor resetuje się i pojawia się niebieskie tło. Głównie trwało to około 1s ale zdołało mi się przeczytać żebym sprawdził czy zainstalowałem poprawnie sterowniki, a czasem zatrzymuje się i reset następuje po 30 sekundach (na samym dole wtedy pisza Stop: 000000000a czy coś w tym stylu. Komputer również czasem resetuje się po zalogowaniu użytkownika. Da się coś z tym zrobić ? Komputer został oddany do serwisu. Sprzęt w 100% sprawny. Wszystko było dokładnie sprawdzone, sterowniki było instalowane po kolei i zaczęły się problemy przy instalowaniu karty graficznej. Zostały zainstalowane inne sterowniki ( starsze ) jednak nic to nie dało. Również po podłączeniu monitora na karte graficzną nForce 430 ( płyta główna ) komputer się resetował. Kiedy przestawiłem ustawienia w biosie na taktowaniu z Auto na 12.5x 80 [powinno być 13x 80 (chyba). Przez co zwolniłem troche procesor] komputer działał 2-3 dni i znowu zaczął się resetować. Przestawienie na inne ustawienia w biosie róznież nic nie dały. Komputer został odesłany ( kupiony na allegro ) i czekam na zwrot sprawnego sprzętu. I teraz jestem ciekawy czy to wina źle dobranych podzespołów, sterowników, lub np. karta graficzna jest za mocna. Prosze o odpowiedź.

No tak parametry podana a o najważniejszym zapomniałeś… (zasilacz) podaj markę i moc

o jeny sorka zasilacz : specjalnie dobrany zasilacz z 12cm wentylatorem 500W (pasywne PFC)

Jaka firma nie wiem na allegro nie było napisane ( to opis zasilacza z allegro )