Restart komutera po podłączeniu do USB

Cześć, mam COMPAQ EVO seria NO i po wgraniu mu nowego oprogramowania trochę oszalał. Teraz gdy chcę podłączyć MP3 lub MP4 powyżej 512MB to komputer restartuje się i nie można go ponownie uruchomić do puki jest połączone urządzenie do USB. Ratunku nie wiem do kogo już mam się zwrócić. Proszę POMOCY ![-o<

hmmm

może jakieś wirusy, przeskanuj kompa programem antywirusowym…

Co mu wgrales?

Do Compaqa EVO seria NO załadowałam Windowsa XP Home , wcześniej chodził na takim samym (piracie). Po za tym wirusy odpadają, komputer skanowałam 6 razy od założenia nowego Windowsa XP i nic. :frowning: ![-o<

Jakieś bluescreeny?

Tak pojawia się bluescreen z napisani co mam zrobić żeby działał komputer, ale żadne z poleceń nie działa dopóki podłączone jest MP3 pod USB. Dziwi mnie też , że komputer toleruje tylko MP3 z pojemnością 512MB i odtwarza jej zawartość bez problemu :?:

Dodane 06.09.2009 (N) 14:11

Dzisiaj jak podłączyłam MP4 monitor wyświetlił coś innego nie bluescreen tylko czarny z mnóstwem informacji o błędzie systemu, urządzenia lub oprogramowania. Ja bardzo szybko się uczę, ale on trochę przegina z natłokiem informacji. ](*,) Z tego co wyczytałam to mam po wrócić do poprzednich “poprawnych” ustawień konfiguracji, ale BOJĘ się ,że utracę zawartość całego komputera. A ja kocham swój komp. Ja chyba OSZALEJE. :cry: :frowning:

Spokojnie, to tylko komputer. Wrzuć logi z HijackThis.

hijackthis.gif

Tu masz instrukcję: http://forum.dobreprogramy.pl/hijackthis-rsit-otl-dds-inne-instrukcja-t36654.html