Restart na pulpicie, problem z RAM' em

Witam, mam taki problem: posiadam dwie kosci ram 1 gb kingstona pc-2 5300 667mhz cl 5 i Good Ram 512 mb pc- 4300 533 mhz cl 4. Kości śmigają razem dobry rok nic się nie wykrzaczało, ale postanowiłem dokupić nową kość 1 gb pod 667 mhz zamiast tej 512. Kupiłem good rama z parametrami takimi jak wyzej wymieniony Kingston, ale po włożeniu kość nie uruchamiała się z żadnego gniazda w zadnym układzie ze starymi kosciami, jedynie czasem pokazał się napis początkowy czyli płyty głównej, więc wymieniłem na nowa, tyko ze 800 mhz, i tu pojawił się kolejny problem, mianowicie kosć uruchamia się, ale przy uruchmieniu się pulpitu następuje restart, i tak ciągle , nawet podczas ładowania się windy :confused: Moja płyta to ECS RC410L/800-M2 http://www.uno.pl/t_19703/rc410l_800-m2/ obsługuje max 667 mhz, ale z tego co czytałem 800 mhz powinno zejsć do tych 667, jak to zrobić, przestawic coś w biosie czy jak ?? Proszę o pomoc.

Tak musisz wejść do biosu i zmniejszyć taktowanie tej pamięci

w jakiej zakladce to się robi ?

Edit:

Przeleciałem chyba cały bios i nie mam chyba możliwości skonfigurowania tego :confused: Jakies inne rady ??