Restart non-stop!

Witam!

Mam pewien problem z systemem, jak podejzewam. Po kazdym zamknieciu jakiegokolwiek gry, zadziej programu (chociaz przy word sie zdarza) restartuje mi sie komp. Kiedy wylacze automatyczny restart podczas problemu, wyskakuje mi niebieska plansza z opisem bledu, lecz jest cala zamazana i nic nie da sie odczytac. Nie jest to zaden wirus bo bazy do Avast! mam z wczoraj i nic nie wykrywa. przeinstalowywalem sterowniki do karty graficznej ale nic to nie dalo. Ostatnio nic takiego nie instalowalem wiec nie wiem totalnie przez co to moglo sie stac.

Please help!

Jaki system :?:

win xp pro

wiecej szczegułów opisu sprzetu, i dokłądnie przedstaw problemik :?: kreciłeś kompa :?: jak z zasilaniem :?: jakie temperaturki :?: syf w systemie :?: jakie chłodzenie :?: etc. :!:

konfiguracja:

grafika S3 graphics prosavageDDR

Procek Athlon xp 1700+

pamiec 128Mb

Plyta gl. K7VMM

Komp nigdy nie byl krecony,temperatura i zasilanie sa stabilne i bez zmian z okresu z przed objawami.

Jak dokladnie to wyglada:

Jezeli wlaczam program ktory powoduje zmiane rozdzielczosci, przy wylaczaniu i powrotu do rozdzielczosci wyjsciowej komp sie restartuje. Jezeli wylacze automatyczny reset przy bledzie pojawia sie blue screen z opisem bledu, lecz nic nie da sie z niego odczytac, bo jest posiekany pionowymi pasami. Jezeli zmieniam rozdzielczosc samemu poprzez ustawienia pulpitu, system zachowuje sie normalnie.

Ostatnio zainstalowalem championship manager 03/04, ale nawet teraz jak go wywalilem wszystko sie sypie.

jak juz mowilem system jest wolny od wszelkich robali, jezeli wierzyc w Avast!

Wiec wynika z tego ze CM03/04 to wszystko spowodowal, ale jego instalka wygladala tak, ze poprostu rozpakowalem archiwum zip

Ogolnie system nie jest zasyfiony niepotrzebnymi programikami, siedzi tam tylko to czego uzywam.

Wlasnie podczas scan disku wyskakuja problemy ze skrzyzowanymi plikami, jak byl CM to czesto teraz zadziej. Wystepuje rowniez problem z zagubionymi klastrami.

To tyle nie wiem co jeszcze moglbym dodac.

Możesz sobie wyłączyć to automatyczne restartowanie.

Mój komputer -> Właściwości -> Zakładka Zaawansowane -> Raportowanie błędów -> Odznacz “Włącz raportowanie błędów”

Już nie powinieneś mieć problemów z restartami. Nie mnie jednak, takie restarty oznaczają, że masz problemy sprzętowe.