Restart pc


(Hanys2311) #1

cześć, mam problem a mianowicie przy większym obciążeniu mój komputer się restartuje - 0 bluescreena, gdy zamowilem komputer na początku miałem tak samo…

http://www.morele.net/inventory/info/95ZcZp/

odesłałem do nich po czym stwierdzili ze update biosu pomógł… po 8 miesiącach problem powraca… bios update`owałem i nic nie pomogło… w grach metin2, cs:go, lol nie resetuje się nawet przy nagrywaniu… gta v i już jest restart… nie zawsze, czasami, raz po 5 minutach, raz po godzinie raz wcale… nie mam pojęcia o co chodzi, ma ktoś jakiś pomysł?:>

 

@edit

mialem bf3 odpalonego w oknie, grałem i patrzyłem na temp… grafika max 69 procek max 58 :x 

podczas spoczynku grafa 50 a procek 38


(Longhorn2009) #2

Pamięci crucial balistix czasem miały problemy z kompatybilnością w kombinacjami z niektórymi płytami. Możesz spróbować zmniejszyć im taktowanie na próbę.


(Antar36) #3

Może to wina jakiegoś sterownika. Może jest inna jego wersja.


(Veers) #4

Wyłącz automatyczny restart po wystąpieniu błędu: (panel sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia-> odznacz automatyczny restart po awarii).

Zajrzyj też do Podglądu Zdarzeń Systemowych w poszukiwaniu komunikatów o błędach.


(Hanys2311) #5

I czego mam szukać w tym podglądzie zdarzeń?


(Amaterasu) #6

Szklana kula w serwisie. Bądź miły i prześlij nam wszystko z Dziennika Zdarzeń. Screeny itd.


(Hanys2311) #7

http://scr.hu/77ja/hff4y

 

http://scr.hu/77ja/rx1hw

 

http://scr.hu/77ja/s9yyx

 


(mrFreeze) #8

Blue screenów nie masz tylko restart? Zacząłbym od postawienia systemu na nowo i wgraniu oficjalnych sterowników ze strony producenta mobo.


(Hanys2311) #9

@mrFreeze - blue screenów nie ma, komputer sie wyłącza i po 3 sekundach odpala na nowo…, właśnie wgrałem na nowo windowsa, zaraz wgram sterowniki i dam edita :smiley:

 

@Edit tyle tego jest, że nie wiem co pobrać… :___: 

 

https://pl.msi.com/Motherboard/support/B85-G43#down-driver


(mrFreeze) #10

Jaki sys i ilu bitowy? Ogólnie najważniejsze Chipset, audio, usb 3.0, Intel Small Business Advantage, Intel Management Engine Driver+Microsoft hotfix, ethernet oraz stery do Twojej karty ze strony nvidii


(Hanys2311) #11

Win 8.1 64 bit, sterowniki nie pomogły ;/


(mrFreeze) #12

Czyli musisz podmienić podzespoły na inne zacznij od zasilacza lub odeślij kompa do moreli. System rozumiem, że oryginalny nie żadna modyfikacja jak masz możliwość to zrób upgrade do W10 i zobacz zachowanie na tym systemie.