Restart podczas grania

Ja mam niestety ten sam problem, z tym ze to napewno nie procek bo podczas gry ma jakies 20-40 stopni, Config kompa i Temperatury i napięcia z EVEREST’a , zasilacz 350W firmy COLORSit.

zasilacz z najniższej półki, podaj resztę konfiguracji. sprawdź jak się mają kondensatory na płycie głównej (walcowate kołki) - czy nie są wybrzuszone.

:stuck_out_tongue:

proc 7* ?? :o co ty masz za chłodzenie ?

przeskanuj kompa av

przydałaby sie zmiana zasilacza

z którego nic prawie nie wynika - wnioski mimo wszystko są następujące :

wymień zasilacz !!

Czyli?

Nie są płaskie aż wklęsłe :smiley:

Temperature procka obnizyłem do 0* :mrgreen: . A skanowałem całego kompa w zeszłym tygodniu, problem ten mam już z 2 miesiące albo dłużej.

Czy po wymianie zasilacza ten problem na pewno zniknie czy mam kupić zasilacz bo może to pomoże?

Dodam ze nie przy każdej grze to mi sie dzieje. Np. przy Kozakach lub Stronghold nie mam reseta. A praktycznie przy każdej innej gre reboot.

już nie istotne, wymień zasilacz to problemy się skończą ;-).

Zasilacz i tak jest do wymiany nie ważne czy pomoże czy nie. Podaj caly konfing??

Dlaczego to mi sie zaczeło dziac po jakims czasie dopiero a nie od poczatku kiedy mam kompa?

widocznie zasilacz ma już dosc

a montowałeś ostatnio jakiś sprzęt ?? wymieniałeś jakiś podzespół ?? jeśli nie to zasilacz zakańcza swój żywot.

Nie mam komputer od 14 miesiecy i od tego czasu nic nie wymieniałem ani nie zmieniałem. Jeśli ktoś ma jakieś prozpozycje co do nowego zasilacza to czekam.

ja też kiedy gram w NFS CARBON, to jak za szybko jadę to się zaczyna zawieszać gra,i po chwili bachh reset gry i kompa,muszę też zasilacz wymienić :frowning:

delta 400

fortron 400

modecom mc 350

Jakiej firmy zasilacze są najlepsze? Bo jesli mam cos kupic to juz dobre.

Modecom, Amacrox, BeQuiet, Tagan, Topower, Antec, CoolerMaster …

http://www.oc-forum.org/index.php?showtopic=13020

Ile masz kasy na zasilacz?

Styknie?

@UP Powiedzmy ze tak do 220zł.

Zasilacz bardzo dobry, ale lepiej dołóż te parę złotych i bierz tego Corsair’a:

http://zenfist.pl/pID/1654.htm

Kupiłem dokladnie ten ktory poleciales i nic nie pomoglo. Macie jakies inne pomysły?