Restart podczas uruchamiania

Witam.
Dostałam takiego laptopa https://www.x-kom.pl/p/345475-notebook-laptop-156-toshiba-satellite-pro-r50-c-151-i3-6006u-4gb-500-win10p.html.
Po wyjęciu baterii (tej normalnej) i podłączeniu do zasilania komputer podczas uruchamiania restartuje się 1 raz, a potem uruchamia się już normalnie.
Czy da się to jakoś wyłączyć?
Pozdrawiam

A najpierw włączyć i wtedy wyciągnąć baterię? Inna sprawa - czemu wyciągasz baterię z laptopa?

@o769 No właśnie. Nie wyjmuj baterii z laptopa.

laptop restartuje się tylko kiedy wyjmę baterie bez podłączonego zasilacza i wsadzę ją ponownie lub gdy wyjmę baterie i podłącze zasilacz
i jeszcze jak bateria jest odłączona i podłącze zasilacz włączę laptopa, wyłączę go odłączę zasilacz i podłącze jeszcze raz zasilacz

baterie wyjmuję bo to podobno oszczędza się w ten sposób baterię jak się korzysta z zasilania z kabla
tak mi chłopak powiedział

[quote=“o769, post:4, topic:586014”]
baterie wyjmuję bo to podobno oszczędza się w ten sposób baterię jak się korzysta z zasilania z kabla
tak mi chło powiedział
[/quote]44

No nie wiem… Ja bym tak nie robił. Bateria jest po to, żeby z niej korzystać. Nie martw się zużyciem baterii. Jak będzie kiepsko trzymała, to kupić nową lub zamiennik za 50 zeta i starczy ci na kolejne 2-3 lata lub więcej.