Restart przy niebieskim ekranie

Witam.

No mam problem jak w temacie.

Wyskakuje okno z wybraniem trybu. Normalny czy awaryjny jest to samo. Pokazuje sie logo wind xp prof i wyskakuje niebieski ekran. Na dole tego informacje techniczne

STOP: 0X00000051 ( 0X00000003, 0X00000003, 0X00000000, 0XE15ED000 )

Restart kompa i znów to samo.

Po włożeniu płyty próbowałem naprawić system ale też nie daje rady. W pewnym również wyskakuje niebieski ekran i restart.

Czy ktoś może wie z czym jest problem? Oprogramowanie czy może sprzęt?

Pozdrawiam

Podaj markę i moc zasilacza.

Patrzyłeś w jakiej kondycji jest płyta główna?Nic się nie wylewa itp.?Części dobrze w gniazdach siedzą?Kurzu nie ma?

problem w tym, że komp był kupowany w całości, jest na nim plomba, i nie moge do niego zajżec, komp ma jakies pół roku, i nie mam go przy sobie, bo jest u kuzynki,a ja tak z doskoku, nie wiem czy go oddawać do serwisu, próbuje coś wywalczyć

Jeśli masz go na gwarancji to nie paprz się w tym tylko im oddaj i niech oni się nad tym głowią.

Jeszcze coś może przez przypadek zrobisz i gwarancja pójdzie w las.

no tak tylko, że: dane na dysku twardym, i system inny niz jak był kupowany, nie wiem jak oni do tego podejdą

Do systemu prawdopodobnie mogą się przypluć, choć pewności nie mam.A danych na twardzielu wcale nie muszą Ci kasować(trzebaby było z nimi pogadać).Dobrze byłoby się wywiedzieć mniej więcej jak na to patrzą.

A komp w ogóle się nei uruchamia?Znaczy czy możesz się na swoje konto wlogować?

on się restartuje w momencie pojawienia się ekranu z logo windy

Więc pozostaje albo reinstal Windy albo servis…

a jak ten reinstal zrobić, niebieski ekran pokazuje się również w momencie kiedy pracuje juz na płycie i gdy wybieram napraw lub instalacja nowej kopii a następnie niebieski ekran, on dalej nie chce wejść i nie wiem jak to przejść

Sprawdź pamięć Memtestem86

sprawdź sobie temperature bo ostatni ciepło jest…