Restart przy odpalaniu obrazów płyt

Witam, mam pewien problem , otóż dzisiaj zauważyłem, że gdy ładuję obraz płyty za pomocą daemon tools komputer sam się restartuje (za pierwszym razem pojawił się blue screen ale tylko na 1 sec). Przypuszczam że problem pojawił się kilka tyg temu gdy pytałem kumpla co zainstalować, żeby tworzyć obrazy płyt, poradził mi Alcohol 120%. Ściągnąłem więc z internetu najnowszą jego część i zainstalowałem, pogrzebałem trochę w opcjach ale i tak nie udało mi się osiągnąć mojego celu po 2h roboty więc odszedłem od kompa, następnie po kilku h brat mnie zawołał że miał blue screena , skopiowałem opis błędu i wkleiłem do googli, pisali tam że możliwe iż problem powoduje Alcohol , więc go usunąłem i faktycznie… do tej pory ani razu nie miałem blue screena przy normalnej pracy komputera. Mogę jeszcze tylko dodać, że jednocześnie miałem wtedy zainstalowanego daemon toolsa i alcohola 120% (kumpel mówił, że może to być istotne ze względu na to żę coś tam się ze sobą gryzie). Proszę o porady, dziękuję i pozdrawiam.

PS. Mój system to windows xp professional.

Odinstaluj Daemona, przeczyść rejestr CCleanerem, reset i zainstaluj go ponownie, bądź też wypróbuj sobie PowerISO.