Restart przy uruchamianiu programów

Witam,mam pewien problem i nadzieję,że ktoś będzie w stanie mi pomóc…nie znam się i nie wiem co mój komputer ma a czego nie ma itd,jestem po prostu zielona w tych sprawach,ale chodzi o to że wcześniej mogłam oglądać filmy i grać w jakies gierki na swoim komputerze ale padł mi system,kolega wgrał mi nowy i teraz nie działa nic;/ nie mogę uruchomić filmu w żadnym programie chociaż kodeki mam bo restartuje mi się komp,tak samo nie mogę uruchomić ściągniętych gier bo też mi się restartuje,na necie moge oglądać filmiki i grać w gry ale na kompie mi nie chodzą.Myślałam że to może sterowniki do karty graficznej,co próbuję coś ściągnąć to oczywiście RESTART… :-x co mam zrobić z tym pudłem żeby w końcu móc chociaż oglądnąć film na nim??Pomóżcie…

http://www.dobreprogramy.pl/Everest-Ult … 12798.html Sprawdż tym temperatury i napięcia.Czy system ten sam co poprzednio ? Podaj więcej szczegółów z Everesta /procesor,karta graficzna,RAM / No i oczywiście typ i moc zasilacza z naklejki.

Sprawdź pamięci RAM.

Wygląda na uszkodzoną. :wink:

Czy przy restarcie nie widać żadnego niebieskiego ekranu? Może szybko mignie? Przyjrzyj się uważnie.

A może po prostu wyłącz automatyczny restart po BSOD. :wink: