Restart Rutera

(Jimmik) #1

Witam. Chciałbym się zapytać czy jest program który by mi automatycznie np co 25 minut restartował Ruter D-Link 504-t

(Clubbasse207) #2

a można wiedzieć co chcesz osiągnąć :>

(Tomaszfraszewski) #3

Nie zgodzę się z tą opinią... Pracują u mnie 2 d-linki 24/h 7 dni w tygodniu i tak już od ponad 3 lat... Ani razu sie nie zawiesiły więc nie wiem skąd ta sugestia.

(Jimmik) #4

Mnie nie interesuje czy jest dobry czy zły. Ja jestem zadowolony, chce wiedzieć czy jest taki program

(Aminokwasy) #5

Możesz osiągnąć swój cel ale trzeba by było wyłożyć pieniądze na

http://www.allegro.pl/item224060512_cyf ... aczem.html

(Bartekviper) #6

To zależy czy go przeciążasz i czy trafisz na wadliwego. Ja trafiłem na wadliwego AP 2000+. Coś strasznego! Po wymianie działa jak marzenie. Co sie działo przed. Troche dostawał w kość bo neta przez nie go ciągnąłem.

(Aminokwasy) #7

Hmm no i co z tego u mnie chodzi jako "restarter" przecież można na nim dowolnie zaprogramować wyłącznie i włączanie urządzenia :roll:

Ja mam ustawione codzienne wyłączenie routera o godzinie 6:00 i załącznie go o 6:01, można ustawić sobie jescze częściej itd itp.

(Aminokwasy) #8

Może są co sekundę tego nie wiem (nawet jak by taki był), i tak musi poczekać zanim router sie zaloguje ok minut w zależności od firmy i modelu średnio trwa to ok 1 minuty :slight_smile:

(Tomaszfraszewski) #9

No tak ale autor tematu nie napisał co chce tym osiągnąć więc może to nie problem że przez chwile nie będzie miał połączenia?

(PaPuX) #10

To bez znaczenia, bo nawet ja wyłączysz router na 1 sekundę to czas jego zastartowania potrwa dobrych kilkanaście sekund więc każdy restarter przerywa połączenie i po to stosuje się te urządzenia żeby nachali użytkownicy sieci nie mogli ciągnąć plików dłużej niż określi administrator (nie zawalają sieci)

(Tomaszfraszewski) #11

Wszystkie te propozycje to propozycje sprzętowe. Autorowi chodziło o program a nie hardware :wink: