Restart Rutera

Witam. Chciałbym się zapytać czy jest program który by mi automatycznie np co 25 minut restartował Ruter D-Link 504-t

a można wiedzieć co chcesz osiągnąć :>

Nie zgodzę się z tą opinią… Pracują u mnie 2 d-linki 24/h 7 dni w tygodniu i tak już od ponad 3 lat… Ani razu sie nie zawiesiły więc nie wiem skąd ta sugestia.

Mnie nie interesuje czy jest dobry czy zły. Ja jestem zadowolony, chce wiedzieć czy jest taki program

Możesz osiągnąć swój cel ale trzeba by było wyłożyć pieniądze na

http://www.allegro.pl/item224060512_cyf … aczem.html

To zależy czy go przeciążasz i czy trafisz na wadliwego. Ja trafiłem na wadliwego AP 2000+. Coś strasznego! Po wymianie działa jak marzenie. Co sie działo przed. Troche dostawał w kość bo neta przez nie go ciągnąłem.

Hmm no i co z tego u mnie chodzi jako “restarter” przecież można na nim dowolnie zaprogramować wyłącznie i włączanie urządzenia :roll:

Ja mam ustawione codzienne wyłączenie routera o godzinie 6:00 i załącznie go o 6:01, można ustawić sobie jescze częściej itd itp.

Może są co sekundę tego nie wiem (nawet jak by taki był), i tak musi poczekać zanim router sie zaloguje ok minut w zależności od firmy i modelu średnio trwa to ok 1 minuty :slight_smile:

No tak ale autor tematu nie napisał co chce tym osiągnąć więc może to nie problem że przez chwile nie będzie miał połączenia?

To bez znaczenia, bo nawet ja wyłączysz router na 1 sekundę to czas jego zastartowania potrwa dobrych kilkanaście sekund więc każdy restarter przerywa połączenie i po to stosuje się te urządzenia żeby nachali użytkownicy sieci nie mogli ciągnąć plików dłużej niż określi administrator (nie zawalają sieci)

Wszystkie te propozycje to propozycje sprzętowe. Autorowi chodziło o program a nie hardware :wink: